Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár bent fog minket óra...

Rami** kérdése:

A tanár bent fog minket óra után mert nem tanultunk és azt mondta hogy senki sem mehet el addig amíg nem tudjuk az összes szót Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
a tanár aki történetesen az igazgató és a német tanár bent fog minket órák után

2013. ápr. 16. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges. Szóval csak ügyesen! Ha látja hogy igyekeztek előbb elenged. Kitartás! :))
2013. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Lehet, hiszen megcsinálja. Más kérdés, h jogos-e? Mi van, h vkinek d.u-i programja van és mennie kéne? Edzés, randi, bármi. Idióta dolognak tartom. Ha nagyon köti az ebet, szóljatok a szüleiteknek, h ez így nem OK.
2013. ápr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa nálunk is annó, de nekem halaszthatatlan elintéznivalóm volt a hivatalban, így felálltam nagy elánnal, és elhagytam az iskolát.
2013. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Érdekes , nekem ma volt ilyen , 3 padsor van, a jobb oldaliaknak azt mondta hogy kimehetnek a másik kettő meg bennt kelett maradnia . Én ( középsőbe ülök ) felálltam és kimentem , nem szoltam semmit , majd azt mondták hogy igazgatói . Nem tudom hogy mi lesz holnap , de ez nem normális .
2013. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Síva36 ***** válasza:
100%
Hú,emlékeszem minket a zakkant szolfézs tanárunk fogott be.Engem szerencsére nem,de mondjuk pont az olyanokat akiknek ment a buszok.Addig ott senyvedtek míg megnem tanulták szerencsétlenek azt a rohadt dalt....
2013. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!