Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha van érvényes, hivatalos...

Ha van érvényes, hivatalos orvosi igazolásom, akkor tehet olyat az osztályfőnök (gimnázium), hogy nem fogadja el?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tehet ilyet ha nem fogadja el akkor menj az igazgatóhoz!
2013. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. :) van valahol erre valami törvény, vagy diákjogi pont?
2013. ápr. 29. 13:14
 3/7 anonim válasza:
100%

Miért nem fogadja el? tényleg minden teljesen szabályos, nem csak sikerült szerezned egy igazolást?

Bár, ha hivatalos papír, akkor el kell fogadni.

De, ha vaj van a füled mögött, én nem ugrálnék, inkább bevállalnám az igazolatlant, mint magamra haragítsam az osztályfőnököt. Ha jogosan nem akarja elfogadni, inkább légy gerinces és vállald be, hogy lógtál.

2013. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az egész osztállyal ilyen, pedig nem is vagyunk lógosok. amúgy most egyik osztálytársamnak kénr, akinek valami gyulladás ráment a veséjére, hányt (a suliban) és a suliorvos elküldte kórházba, de az ofő kijelentette, hogy nem fogadja el, és nem is hiszi el.
2013. ápr. 29. 13:21
 5/7 anonim válasza:
Ja, bocs. Ezt nem teheti.
2013. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Teheti,én is gimis vagyok és amennyiben nem az ellenőrzőbe vagy nem időn belül adod oda.
2013. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem fogadhatja el, ha nem x tanítási napon belül vagy a következő osztályfőnöki órán adod oda. Elvileg csak ellenőrzőben fogadják el (legalább is nálunk), de van, amikor tesznek kivételt.
2013. máj. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!