Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tartozzak közéjük?

Hogy tartozzak közéjük?

Figyelt kérdés

Van egy menő "csapat" az osztályomban és mindegyikőjükkel

jóban vagyok, de csak haverok vagyunk. Hogyan érhetném el hogy

teljesen közéjük tartozzak és ugyanúgy lazán és viccesen viselkedjenek

velem mint egymással?


2013. máj. 15. 22:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem termesztes az hogy kozejuk szeretnel tartozni , en is voltam hasonlo helyzetben , de azt tudom tanacsolni , hogy te add csak mindig onnmagad viselkedj teljesen normalisan , vallad fel azokat a dolgokat amiket te szeretsz , hogyha az tetszik nekik akkor jol osszebaratkoztok majd ha pedig enm akkor probalj mas baratokat szerezni , olyanokat akiknek az erdeklodesi kore ugyanaz mint a tied , mert ha megjatszod magad elottunk , hogy kedveljenek abbol ugysem lesz igazi baratsag es akkor semmi erteleme..szoval mindig csak add onmagad es viseljed teljesen normalisan..
2013. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Úgy érheted el ha megjátszod magadat és más emberré válsz, de ahogy a kolléga is mondja, ennek nincs semmi értelme. Ha nem barátkoznak mert olyan vagy amilyen, akkor az ő bajuk. Ne akarj olyanok közé tartozni akik csak haverként tekintenek rád. Abból csak baj szokott lenni, mert vagy kihasználnak, vagy csak játszanak veled. A haverok is hasznosak tudnak lenni, nem kell mindenkiből barátot csinálni. A lényeg tényleg az hogy add önmagad.

Hajrá!

2013. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!