Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy küldjek el egy nálam...

Zoli200034 kérdése:

Hogy küldjek el egy nálam eröseb verekedös embert?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 20:02
 1/6 anonim válasza:

Keveset írtál a szituációról. Miért kellene elküldeni? Jobb megbeszélni! 'Nézd ez engem sért! Ne csináld, nem jó!'

De néha egy pofont kapni is jobb, mint elviselni megaláztatásokat.... ???

2013. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nos, először tanulj meg helyesen írni. És utána gyűjts egy kis határozottságot.. majd küld el.
2013. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami konkrét helyzetet tudnál írni?
2013. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fulár ***** válasza:

Sajnos vannak olyan emberek akiknél sajnos csak az erőszak a járható út.Szomorú de van ilyen.De legyen akármekkora állat és legyél te csak feleakkora cingár alkatú sok-sok kilóval könnyebb,alaposan szívd fel magad és tiszta erőből pattints rá egyet az orra közepére és biztos lehetsz benne,hogy le fog ülni egy kicsit pihenni.

Félre értés ne essék!Nem pártolom az erőszakot,sőt.Gyűlölöm.De sajnos már kerültem olyan szituációba amikor nem volt más választásom.Kiütöttem a szemétládát(pedig ránézésre esélyem sem lett volna)Onnantól kezdve nem,hogy békén hagyott de azóta jó messziről már előre köszön.

2013. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
AK47
2013. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónak: jogos a megjegyzés a helyesírásról, de neked sem ártana egy kis tanulás. A küld felszólító módban küldd!
2013. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!