Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Illik-e tanulónak tanárral...

Illik-e tanulónak tanárral csetelnie?

Figyelt kérdés
Szóval van egy rendes tanárnő a suliba (Budapest), és sokszor levelezek vele, ez nem gond? Nagyon jó a viszonyunk, gyakran kérek tőle tanácsot. ( Ha valaki ismeri, Tóthné tanárnő 10.. kerületben.)

2013. máj. 23. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Sztem függ a korotoktol. De amig nem leptek at egy bizonyos hatart, addig sztem lehet. De fontos, hogy a suliban ennek ne legyen jele, de kivetelezzen veled, te pedig ne legyel tiszteletlen/haverkodo vele.
2013. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Addig amig nem kuld neked reggelente kepet arrol hogy bizonyos testresze hogy ebredezik a tanarurnak addig oke :D

erre is volt pelda kornyezetemben,persze kolcsonos

2013. máj. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi 12 év van köztünk, de főleg tanácsot kérek a tanárnőtől. amúgy mi az a határ?
2013. máj. 23. 16:16
 4/12 A kérdező kommentje:
Második, TANÁRNŐ :) és van olyan, aki mérges lesz emiatt?
2013. máj. 23. 16:18
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökre rendben van. :) Én is nagyon jóban vagyok az egyik tanárommal. Csak nagyon kell vigyázni hogy ne járj úgy ahogy én. Sajnos nálam elkezdtek erre-arra gondolni a jó kapcsolatunk miatt....:(
2013. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazán sajnálom, de ne törődj a bunkókkal :( Amúgy lehet, hogy emiatt berág a tanárnő?
2013. máj. 23. 16:22
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

5.vagyok

ha úriember vagy és nem akarsz ráakaszkodni akkor szerintem nem. :) Csak vigyázz hogy ne vegye nyomulásnak :S

2013. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, arról szó sincs, viszont van, hogy látja és nem válaszol csak 1,5 óra múlva sokszor, ez miért lehet?
2013. máj. 23. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert van más dolga is vagy végig akarja gondolni hogy mit válaszoljon. Esetleg nem mindig "jókor" írsz neki...:)

még mindig 5. ^^

2013. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
15%
SEMMIKÉPPEN nem helyes ha egy tanár egy diákkal chat-el! Korkülönbség ide vagy oda, nyomulás ide vagy oda, stb. Mi chat-elnivalója lehet egy diáknak és egy tanárnak? A chat nevében is benne van, hogy laza, hétköznapias, kötetlen csevegés. Egy tanár ne lazázzon, hétköznapiaskodjon és ne kötetlenkedjen, csevegjen egy diákkal. A csevegés haverok között egészséges.
2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!