Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szakács, szerintetek?

Szakács, szerintetek?

Figyelt kérdés
Most hetedikes vagyok, szakács szeretnék majd lenni. Miből kell jónak lennem általánosba? Melyik iskolába megy a szakács Győrben? Felvételizni kell?

2013. máj. 26. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána vendéglátóis suliknak. Ezekből mostanában rengeteg van, idén már a mi sulink is nyitott egy pincér-szakács szakot, akkora rá az igény.

A lényeg, hogy 7 év végén és 8. félévig nagyon-nagyon bele kell húznod a tanulásba, mert meg van adva, mennyi embert vesznek fel egy adott szakra.

sok szerencsét!

2013. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bensdorp ***** válasza:
Én úgy tudom, a Krúdy szakiskolai részén folyik szakácsképzés.
2013. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat. Azt nem tudjátok, hogy miből kellene, hogy nagyon jól teljesítsek?
2013. máj. 26. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Az most még nem számít, a lényeg, hogy minél jobb jegyeid legyenek, főleg nyelvtan, idegen nyelv, töri, matek...

Az átlagod legyen minél magasabb. (én pl majdnem matek bukással is bejutottam a szakközépembe). de ez nem azt jelenti, hogy nem kell tanulnod, csak megemlítettem :)

hajts rá szépen ebben a 3 hétben még amennyire csak bírsz, úgyis ilyenkor iratnak asszem dogákat a tanárok.

szeptembertől januárig pedig ugyanezt nyomasd. fárasztó, de hidd el megéri.

nincs annál rosszabb, mint ha felvesznek valahová és mégsem tetszik a dolog..

2013. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben! :)

Köszönöm!

2013. máj. 29. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!