Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az olyan emberek, akiket...

Az olyan emberek, akiket piszkálnak, elszoktak menni osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Jövőhét pénteken mennénk kirándulni. Igazából szívesen mennék, de van egy csaj, aki beszokott nekem szólongatni (úgy kb. mindenért), nem merek neki visszaszólni... miatta nem is akarok menni o. kirándulásra, mert félek, hogy nem is érezném jól magamat miatta. A többiekkel nincs semmi bajom, és tudtommal nekik se velem.


Ti elmennétek osztálykirándulásra, ha egy-két személy szokott piszkálni téged az osztályból?


2013. máj. 27. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy szabadidőmben nem szívesen csinálok olyat, amit nem szeretek, vagy nem megyek olyan helyre, ahol nem érezném jól magam, ha nem muszáj.


Te döntésed mennyire hagyod, hogy befolyásolja a dolgokat az a lány. Ha többieknek semmi bajuk veled, akkor szerintem lehet el kellene menned.

2013. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan,mi a járókelőket csesztetjük ilyenkor...
2013. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
a lányomat is cseszteti az egesz osztaly,egy bnöje van,és ö is megy.
2013. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokat cseszegettek általánosba, csak 1-2 emberrel voltam jóba. És mindig elmentem az osztálykirándulásokra ,mert velük jól éreztem magam és akkor már nem érdekelt a többi majom.Ha neked is van pár ember vagy egy , akivel jóba vagy és ők mennek ,akkor te se hagyd ki , lógj velük. Viszont ha nincs és nem is éreznéd jól magad ,annak meg nincs értelme.
2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha már mindenki csak érveket hoz, majd én hozok ellenérvet :), ha tényleg nagyon idegesít akkor sztem. ne menj, mert sz@rul éreznéd magad + még le is húznak rólad 15-20 ezer ft-ot.
2013. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem régi még a kérdés: én mennék a helyedben. Engem mindenért cseszeget mindenki, fölega hegek miatt a karomon (régebben sokat falcoltam, betegség miatt, nem divatból!), és megállás nélkül szekátak, de elmentem. Nem bántam meg. Jobban éreztem magam, mintha a saját családommal lettem volna... :) Kiránduláson mindenki máshogyan viselkedik, sokkal kedvesebb, elhiheted... :D
2013. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát! :)
2013. jún. 3. 19:59
 8/8 anonim válasza:
én elmentem egyszer de rámse hederitettek,levegőnek néztek igy aztan nem mentem többre
2017. ápr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!