Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Büntethető ha egyetemi hallgat...

Büntethető ha egyetemi hallgató egy az egyetemen oktató professzorral jár?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm keveredett ilyen helyzetbe, ráadásul a hapsi tanította is, meg vizsgázott is nála. Még nekünk se mondta el, csak most h már nem tanítja. De ezért nem rúghatják ki? Ha mondjuk most kiderülne h már nem is tanítja? Szerintem ilyet is tiltani kéne. Milyen következményei lehetnek? Iszonyú gáznak tartom és nagyon haragszom a barátnőmre mert amit csinál az szerintem megvetendő
2013. máj. 29. 10:18
 1/6 anonim válasza:
Szerintem elég gáz. De ők tudják. Nem tudom melyik egyetemen vagy de nálunk kiruktak egy oktatót mert kiderült hogy jár az oktatójával.
2013. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A professzor úr állásába kerülhet.
2013. máj. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne megvetendő? Ha csak a jegyek miatt jár vele, persze az, de ha tényleg szereti, akkor miért ne járhatnának?

Az már gáz, hogy személyesen tanította is, vizsgázott nála. A dékánnak kellett volna bejelenteniük. Ő megoldotta volna, hogy ne nála vizsgázzon a lány / ne ő osztályozza a dolgozatát.

Egyébként ez már nem középiskola. Nem kéne tiltani.


De miért haragszol rá?

2013. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
* oktató járt a hallgatójával
2013. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
azért haragszom rá mert elcseszi az életét állandóan vagy balhés pasikkal jön össze vagy ilyenekkel akik 20 évvel idősebbek nála, szerintem ennél többet ér, mint ahogy ő osztogatja magát mindenféle pasiknak
2013. máj. 29. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj és csak röhögni szoktam az ilyeneken akik szándékosan cseszik el az életüket. vissza fog ütni ez.
2013. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!