Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában 15-16 évesen a...

Középiskolában 15-16 évesen a másikat csesztetők! Hogy érzitek magatokat 20-30 évesen?

Figyelt kérdés
Most azokhoz a "gengszterpalántákhoz" szólok, akik 15-16 éves korukban ba*szogatták egy vagy több osztálytársukat: órán hangosan beszóltak, kajáját elvettétek... stb.
2013. júl. 18. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem általánosban volt egy bunkó korszakom. Volt egy hülye haverom, akivel ezen röhögtünk, tulajdonképpen egymást motiválva. Most, közel 30-hoz szégyellem, milyen voltam akkor. Mára úgy érzem, az átlagnál empatikusabb vagyok, sokat változtam.
2013. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Kérdéseded elolvasva teljesen magamra ismertem,egy állat voltam szó szerint,pont ebbe a 15-16évesen,millió beirásom volt külön A4-es lapom volt az én oldalamon a naplóba,ellógott órák,sőt már else kellett lógjam mert kiküldtek úgyhogy nem irtak hiányzót csak ne tegyem tönkre az órát,csak a németet meg a törit nem tettem tönkre mert az igazán érdekelt,az egész osztályt buzeráltam főleg az ilyen stréberebb diákokat,dobáltam öket stb,ha odáig került a sor természetesen leütöttem,volt aki velem tartott 5-6 ember,ezért minden órát szétbarmoltunk,sajnos csajokat is gyakran megbántottam ráadásul olyanokat akik próbáltak volna közeledni felém bár ezt csak most tudatosul bennem igazán,igy sajna úgymond egy bizonyos "emléket" hagytam bennük a csajokban meg főleg megmaradt...,aztán igy facebook-on keresztül hiába mondom megváltoztam valaki messze van,elköltözött stb azok még mindig azthiszik ugyanaz a vadbarom állat vagyok...ezvan sajnos.
2013. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Tökéletesen érzem magam! Most végeztem a fősulival, már van viszonylag jól fizető munkahelyem, nem sokára lesz lehetőségem külföldön dolgozni.


Úgyhogy bekaphatja az összes stréber, aki azzal cseszegetett, hogy a McDonaldsban végzem majd. Megjegyzem, amíg nekik mindent a seggük alá toltak, én szegény családból törtem fel, többet értem el, mint ők, pedig nem tanultam magam hülyére.

Életre valónak kell lenni, nem okostojásnak. Ez a szomorú igazság.

Lehet lepontozni.

2013. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ha még többet tanultál volna többre vitted volna....
2017. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!