Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit akar a viselkedésével...

Dolly99 kérdése:

Mit akar a viselkedésével mondani?

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályból, aki 5. óta nagyon gonosz velem, lefikáz, dagadtnak hív stb. sokak szerint ilyen korban így felyezik ki hogy szerelmesek. de szerintem nem. a barátnőm megkérdezte tőle hogy mi a baja velem, erre ő azt mondta hogy jólesik engem bosszantania (!!) én tényleg nem tudom mi lehet a baj, és azt sem tudom hogy kell az ilyen helyzeteket kezelni, mert még soha nem volt ellen ség...
2013. aug. 5. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
"Ide nézz, figyelj rám!"
2013. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem meg a bögyében vagy vagy látja hogy téged tud piszkálni.Ne vedd fel.
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből szerelem lesz :) Vágj vissza neki foggal körömmel.
2013. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, bár nem hiszem hogy ebből szerelem lenne....tudtok mondani nekem jó beszólásokat? bármilyen helyzethez? még egyszer köszi! sokat segítettetek!
2013. aug. 6. 08:21
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mi van megint rád jött a hülyeség?" :P

"Menj már" és aztán nem foglalkozol vele :)

2013. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! megy mindenkinek a zöld!:D
2013. aug. 6. 15:26
 7/9 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok még!:o)
2013. aug. 6. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kakild le úgy ahogyan van. Engem is nagyon sokan piszkáltak mégse vettem soha magamra. Majd ha látja rajtad, hogy nem érdekel, akkor majd hajlandó lesz normálisan is közelíteni hozzád. Addig jobb nem foglalkozni vele.
2013. aug. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. aug. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!