Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lóg ki a mi osztályunk...

Miért lóg ki a mi osztályunk ennyire a sorból?

Figyelt kérdés

Szóval most fejeztük a hetediket... Egy váltásba járt az 5.,6.,7.,8. De valahogy mi voltunk a leg...oda nem illöbb osztály.

Az ötödikesek csajoztak meg pasiztak meg buliztak, meg ilyenek. A hatodikosok ilyen petárdázó elmebeteg focidrukkerek, akik ordítoznak meg randalíroznak. A nyolcadikosok abban versenyeztek, hogy kit ujjaznak meg többen, kinek szívják ki a nyakát elsönek, ki lesz részegebb, stb. Meg divatból vagdosták magukat olyannal érvelve, hogy 'jaj de fáj, és így most jó'. Mi meg... Two And Half Men maratont csináltunk kirándulás este, ameddig a velünk párhuzamos osztályok egymáshoz jártak "aludni". Meg olyan... gyerekes osztály vagyunk, hülye csínyekkel. Kinézik azt, aki váltogatja a pasiaijt, részeg lesz, meg ilyenek.

Mitöl más a mi osztályunk, mint a többi? Pedig elég nagy idióták vagyunk mind, csak másképp...



2013. aug. 6. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, örülj neki, a ti osztályotok a legnormálisabb, most gondolj bele, szerinted úgy kéne viselkednetek mint ezek?ötödikesen randizni, bulizni, lerészegedni, elmebetegek.Én iskolát váltanék az tuti, amúgy a örülj, hogy miért lógtok ki?Mert ti értelmesebbek vagytok mint ezek a majmok.Csak így tovább!
2013. aug. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ti vagytok a normális osztály.

Te hülyét akarsz csinálni az osztályodból/magatokból?

2013. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy, ez így nekem OK, együtt érzek velük. :) Csak kíváncsi lennék, mitöl vagyunk ilyenek.
2013. aug. 6. 00:23
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Sok sikert, én egy elég jó hírű suliba jártam, és 7.-8.-ban már piáltunk, csajoztunk, cigiztünk rendesen. Ha nem egyházi iskolába mész, felejtős a "perfekt" társaság, sőt, úgy hallottam ott még rosszabb a helyzet.


Kérdező:

Én azt mondanám, hogy szerencsések vagytok, és becsülendő, hogy nézitek Charlie Sheen-t, és nem eljátszátok, de nem feltétlenül kell kinézni azt aki lerészegedik. Az mi társaságunkban volt minden, kitűnő tanulótól kezdve, a romantikus szerelmes lelken át egészen az izomagyú gyökérig, és egytől egyig züllöttünk.


A ribizliket lehet szívatni, azokat mi is kinéztük. :)


Reménykedj, hogy középsuliban is ilyen osztályod legyen. Elgondolkoztam azon, hogy abbahagyom ezt az egészet, de az én generációm úgy látom nem tud szociális életet élni tudatmódosító szerek és züllés nélkül, úgyhogy inkább tovább folytatom ezt az életstílust, és ügyelek arra, hogy kordában tartsam magam.


Csak azért írtam ezt le, hogy ne csak az utópikus mesevilágban élő, a tinédzser kort már rég kinőtt felnőttek, álszent és/vagy antiszociális korombeliek véleményét halld ezzel kapcsolatban, hanem egy olyanét is, aki a "másik oldalt" képviseli, bár a dolog korántsem fekete-fehér.


15/f

2013. aug. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
büszkék lehetnek magukra a suli osztályai. könyörgöm még gyerekek még hozzá nagy betűkkel, mert még Tini korszakba se nagyon vannak benne . Örülj neki hogy az osztályod nem ilyen, és próbáljátok is meg hogy ne változzon ez meg.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!