Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek mennyire (volt) züllött...

Nektek mennyire (volt) züllött az osztályotok, iskolátok?

Figyelt kérdés

Én most egy közepesen erős gimibe járok, itt szinte mindenki normális, nincs semmi botránt. Olyan fura, mert minenhonnan azt hallom, hogy milyen rosszak, ez most igaz? Hogy máshol fegyelmezetlenek a gyerekek?

Inni, cigizni is csak mértékkel szoktak.

Általános iskolában is normálisak voltak, kivéve az évfolyamunkon egy osztályt, ott ternyleg történtek dolgok.... De elvileg amióta mi elmentünk, mivel összevonták a sulit egy másikkal, egy csomó fura gyerek is jár oda, így az a hír járja, hogy az a suli is tele van elzüllött gyerekekkel. :/


2013. aug. 6. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Illetve volt 1-2 züllöttebb alak - nem jártak néha be mert inkább elmentek inni, meg ilyenek - de még ők sem voltak annyira rosszak, amikor épp bent voltak akkor normálisan viselkedtek. Botrányok nálunk nem voltak.
2013. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna úgy hozta a sors, hogy elég rossz hírű suliba kellett járnom, mivel a többi messze volt, meg drága mulatság. Nálunk több mint a fele cigány volt, és nem volt olyan nap, hogy nem volt balhé, végére már külön biztonsági őr jött a suliba, aki természetesen, szintén cigó volt, és az ő pártjukat fogta mindenbe. Egyik tanár sem vetette meg a cigit, büntetés nélkül szívhattál el akár egy dobozzal is naponta, de még közben a tanárral is dumálhattál akár. Ja és nem számított hogy 15 éves vagy vagy 18, vagy 23 ... :D :D Ha nem kerültem volna én is egy erősebb bandába, akkor tuti kicsináltak volna a 4 év alatt... Csak a züllöttségről, vannak olyan helyek az országba, amiről nem számol be a média, mert az már rasszista megmozdulás lenne ... erről ennyit ...
2013. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az általános volt nagyon züllött, ahol szintén sok volt a c típusú állampolgár. Az osztálytársaim felsőben piáltak, berúgtak, gusztustalanok voltak. Volt egy züllött gyerek, aki már 12 évesen alkoholista lett és mindig úgy hozta be a piát a suliba, hogy almalének álcázta, ezt itták a többiek. Én elbújtam egy stréber bandában, ott jól éreztem magam annak ellenére is, hogy utáltak, mint a sz@rt. Inkább egy stréber banda, mint ilyen gusztustalan emberek:D Nagyon undorodtam tőlük. A lányok is elku.rvásodtak és visszataszítóak voltak. És ez még csak a "magyar" része, ne is beszéljünk a kisegítős cigányokról, akik miatt nem lehetett normálisan meglenni szünetben, mert mindenkit terrorizáltak. Nem egyszer jöttek be a termünkbe verekedni, agyon is vertek egy lányt, vérzett mindene és természetesen ennek semmi következménye nem lett...gusztustalan ez a világ. Undorító. Nagyon örültem, amikor elballagtam, alig vártam, hogy elhúzzak onnan.
2013. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is viszonylag erős gimibe jártam, a legzüllöttebb lányról az osztályban tudni lehetett, hogy időnként elszív egy szál cigit (az iskolában sosem csinálta), ebben merült ki a nagy züllöttsége.

Volt még egy tényleg züllöttebb (pasizós, bulizós, nem tanulós, nagyon buta) lány, de ő másodikban kibukott.

Nálunk inkább sznobok voltak, ami meg a másik véglet, szintén nem túl jó, de azért kevésbé veszélyes.

2013. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én elég züllőt helyekre jártam ahol mindennapos volt a lopás verekedés, csonttörések, szétverték a berendezést betörték az ablakokat.

Személy szerint tőlem egyszer ki akartak zsarolni védelmi pénzt, és kést is sztoriztak a torkomnak.


Na akkor mentem oda az oföhöz h nekem ennyi elég volt és másik sulit keresek. Sajnálom de nem vok egy John Rambo és a sok késes/boxeres gyerekkel nem tok mit kezdeni.


Mert szinte természetes volt a boxer, vipera és kés az emberek nagy részénél és ez ellen senki nem tett semmit.

Igazából bombát is behozhattál volna az se érdekelt volna senkit.


És ilyen helyekből nálam több is volt, szerencse h az egyetem más világ.

2013. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem általánosban volt ilyen. Hetedikben kaptunk öt új osztálytársat. Hárman közülük cigiztek (nagyon sokat), egy pedig mindig kába volt (bár ez lehetett minden segédeszköz nélkül is). De ez semmi nem volt. Betörték a tornacsarnok ablakát, eltörték a kémiatanár üvegeit, egy tükröt, sulitejet öntöztek szét a fiúöltözőben, amikor esett a hó, hógolyóztak a folyosón, aminek köszönhetően minden csupa víz volt és sár. Egyszer kiszedték az ajtót a tokjából, eltörték a fizikateremben levő kukát.. Jó, ezek nem olyan nagy dolgok. Aztán kitalálták, hogy ők a műanyag szemetesünk fedelével frizbizni fognak. Tönkre is tettek vagy hármat, egyszer el is találtak vele. (Aú.)

De úgy magában a suliban is voltak zűrös dolgok. Nem egyszer jött be a rendőrség, mert többen összefogtak és egymás haját szaggatták, egyszer egy felnőtt srác bejött, és elkezdett verekedni egy ötödikes sráccal. Csak úgy. Még a tanárt is megverte, aki közéjük állt.

Már félek a mai emberektől. :/

2013. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!