Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most akkor jövőre 4óráig kell...

Most akkor jövőre 4óráig kell a suliba dekkolni? :O most már biztos? :O

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 13:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
?
2013. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez csak alsósoknak lesz így,gondolj bele,ezt felsőben meg gimnáziumban hogy lehetne megoldani ? Szerintem ez nonszensz.Csak buta pletyka.
2013. aug. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
de elvileg mindenkinek..ez már le van pecsételve meg minden..de remélem nem...azért mert a szüleink kb.4-ig dolgoznak.addig mi azt csinálunk suli után amit akarunk..hát jolvan ez igaz, de nekem ez jól sesik hogy barátokkal város,meg stb.nem otthon tanulni..vagy a suliba..:/ én most leszek 7.-es..szerintetek ott fogok maradni?:D lány vagyok amugym ;)
2013. aug. 7. 13:24
 4/30 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallottad ? Mert ettől,hogy "elvileg" .. ettől nem leszel túl hiteles. Szerintem senki ne izguljon ezen mert egyszerűen KIVITELEZHETETLEN. Nuff said.
2013. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

nincs ilyen jogszabály, nyugi!

téged meg mindjárt feljelent valaki közösség elleni izgatás vádjával, vigyázz milyen rémhírt terjesztesz

2013. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%
Csak 4ig? de jó is lenne..
2013. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig húgomék iskolájába azt bevezetik. (felsősöknek is)
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez csak a tanárokra vonatkozik, de lehet olyan iskola, ahol ezt a diákoknak is elérhetővé teszik. Szerintem nem lenne egy rossz dolog. Mondom ezt úgy, hogy még emlékszem arra, amikor diák voltam.
2013. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Én semmi ilyenről nem hallottam... én meghaltam volna, ha négyig kellett volna alsóban a suliban szenvedni.
2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem lenne olyan rossz? Most megyek 6-ba, élvezem, hogy végre nem kell 4-ig suliba maradni, hanem haza megyek, megírom a lecót, és talizhatok a barátaimmal. Szerintem lehetetlen lenne megoldani ennyi gyerekkel, a mi sulinkba ahhoz túl kevés a tanár. És egyébként is az hülyeség, hogy azért maradunk addig, mert a szüleink addig dolgoznak. Egy felsős gyerek nehogy már ne legyen elég önálló ahhoz, hogy otthon maradjon annyi időre a szülei nélkül!
2013. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!