Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csináltok/csináltatok...

Ti mit csináltok/csináltatok ha piszkálnak/piszkáltak az iskolában? Nem tudom mit csináljak.

Figyelt kérdés

Általánosban sokszor piszkáltak a külsőm miatt. Ez miatt már előre félek a gimitől,hogy idegroncs leszek már az első év végén. Ilyenkor képes vagyok teljesen összetörni,utáltam ez miatt suliba járni,mert mindennap piszkáltak. Volt,hogy nem csak beszólogattak hanem meg is ütöttek,rúgtak,megtéptek. Sokan akik nem ismernek visszafogott,csendes embernek ismernek pedig nem ilyen vagyok,csak társaságba félénk vagyok. Mit csináljak ha megaláznak a gimiben? Hogy lehet kibírni? És ha nem lesz egy barátom se?

15/l



2013. aug. 10. 15:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha elmész gólyatáborba, vagy ha nincs, akkor az első napon már kezdj el barátkozni! Próbálj mosolyogni, legyél pozitív! Azt írtad, hogy csendesnek hisznek, pedig te nem vagy az. Próbálj majd beszélgetni másokkal, biztos szerzel pár barátot! :)
2013. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor verekedtem alsóban, amikor meg már kinőttem ebből, akkor nagyokat balhéztam és leszálltak rólam. Általában a hátam mögött utáltak csak, úgy meg volt rólam a véleményük, de szemtől szembe szerencsére sose piszkáltak.
2013. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gorgo 20 ***** válasza:
Az tény hogy a közoktatában állandóan fennáll az hogy piszkálják azokat ikik késöbb jönnek oda vagy odase mennek az ugymond "menők" közé és még furán is néznek ki vagy netán túlsujos. De ha jo a személyiséged akkor befogadnak. Annyit tehetsz hogy amiért régen csúfoltak okok azokon változtatsz. Pl edzel, adsz magadra, tanúlsz, jo ruhák, normális fizura . akkor nemlehet belekötni
2013. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!