Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folytassam a sulit, vagy...

Folytassam a sulit, vagy hagyjam magam sodródni az árral?

Figyelt kérdés

Nagy terveim voltak az életemmel. Valami maradandót akartam alkotni és sose akartam egy szürke kisegér lenni.

De az életemben nagyon sok rossz döntést hoztam. pl. általános suli után szakmunkásba mentem. Elvégeztem jól és érettségit követtem. Jövőre érettségizek. 2 éves intenzíven vagyok most. Utána egyetemre avgy fősulira akarok menni. Az utolsó hónapba, idén májusba már nem érdekelt semmi. feladtam. a jegyeim szörnyűek lettek. (de kettesem nem lett semmiből se) töri 4, társadalomismeret 5, matek 3, angol4, info4, biosz 4, föci 3, tesi 3, rajz5d, szóval ezzel együtt így eléggázos. Emeltezni akarok társadalomismeretből. szóval meg akarom próbálni a felsőfokú szakképzést, de lövésem sincs milyen esélyekkel indulok.


2013. aug. 13. 02:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben mindeképpen összekapnám magamat. Aztán diplomával sodródnék az árral.

Diplomával több esélyed van megélni, mint nélküle, bármit is mondanak.

Külföldön meg egy jól választott foglalkozással nagy pénzeket szakíthatsz.

2013. aug. 13. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan kapd össze magad, ezeket az éveket sohasem tudod pótolni! Ha nem teszed, egy életen keresztül bánni fogod!
2013. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!