Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, hogy ne idegesí...

Mit csináljak, hogy ne idegesítsen és ne szóljon hozzám? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam 8.-os vagyok. 5-6-ban nagyon jó barátnők voltunk.Sokat lógtunk eggyütt. De már utálom és igazából idegesít a beszédje is irritál szószerint a dicsekedése eleve fúúúj. Mikor mesélte, hogy voltak nyaralni Budapesten + Balatonon én meg montam, hogy voltunk tesóméknál Londonba mert megszületett a kisbabájuk egyből elkezdett flegmázni velem, hogy ki kérdezte meg olyan fejeket vágott -.- És folyton hozzám akar szólni de én gyűlölöm és nem szólok nagyon hozzá..De nem veszi észre.Mondjuk most elég jó is lett az anyagi helyzetünk. Úgy állítja be magát mintha szép és okos lenne közben..8-os léttére 68 kg és sík hülye 2,8 az átlaga cica nadrágokban járkál ..Ameddig nálam fordítva van.. Egyszer volt olyan, hogy Bencéjékkel(és a többi fiúval) beszélgettem és mikor oda jött egyből elmentek tőlem.Mióta utálom (ezt észrevette az egész osztály) azóta szólnak hozzám addig is szóltak csak most annyira jóba lettem velük, hogy szinte ők a legjobb haverjaim együtt lógunk,mindig elmegyünk valahova..Nektek volt már ilyen? De mit csináljak, hogy szószerint lesz*rjam az egész kis nyomorékot? MIkor meglátom egyszerűen annyira fúúj..Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 15. 04:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aludjál.
2013. aug. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem nyár van!! -.-
2013. aug. 15. 04:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyár van? Talán tél? Létezik egy vessző nevű dolog.


Mondd meg a másik csitrinek hogy rühelled, és le van rendezve az egész.


És olvasgassál. Úgy fogalmazol mint a 10 éves öcsém.

2013. aug. 15. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A "lesz*rás" az annyit jelent, hogy nem érdekel, nem foglalkozol vele. Ahogy elnézek, te egyáltalán nem sz*rod le a csajt, mert ha nem így lenne, nem foglalkoznál vele, és nem írtad volna ki a kérdést sem.. Szóval így kell lesz*rnod: észre sem veszed, rá sem nézel, keresztül nézel rajta, nem foglalkozol vele.
2013. aug. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mond meg neki finoman az igazat! De arra,h hogyan fogalmazol arra nagyon figyelj mert lehet,h ő is meggyűlöl téged és később rosszabb lesz a helyzet. Ja és indokold is meg! Aztán majd írj, h hogy ment! ;)
2013. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!