Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felek a golyatabortol, az uj...

Felek a golyatabortol, az uj sulitol, az uj osztalytol az uj tanaroktol. MINDENTOL! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnem, ha az uj sulimba baratkozhatnek a kicsit nepszeruebb emberekkel es nem a nyomorek kategoriaba sorolnanak be, de a nepszerubb emberek azok akiket az egesz varos ismer es ismerik egymast es eleg joba vannak. Felek, hogy oda nem tudok beilleszkedni. De nem akarok ilyen kis felenk, idegesito gyerek lenni es ugy erzem, hogy en nem a nyomorekok koze vagyok valo. Na a ketto kozott van egy par ember, vegulis, ha veluk ossze tudok baratkozni az mar egesz jo.

De attol is felek, hogy fognak-e kedvelni a tanarok?! Mi lesz, ha en nem akarok inni a golyataborba? Akkor ki fognak kozositeni? Hogy viselkedjek masokkal mit csinaljak mi legyen? Elore is koszonom a segitseget!

15L


2013. aug. 26. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a helyzet.Inni nem fogtok ti sem.Nekem mindenki azt tanácsolta hogy felesleges megjátszani magadat mert egy idő után úgy is megunod és akkor kétszínű is leszel mondhatni hagyd hogy sodorjon az ár.

Debrecen,15/L

2013. aug. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Értelmi szint meg van látom...

Hogy lehet azt írni embertársaidra, hogy nyomorék??? Ez egy nagyon csúnya betegség, sose tapasztald meg milyen. A népszerű embereknek látszólagos barátságuk van, örülnek mert mindenki körbeugrálja őket, de ha baj van egyedül vannak. Ha ilyen szeretnél lenni akkor hajrá!! Ahelyett, hogy keresnél magadnak egy barátnőt a "nyomik" közül. Ja és a népszerűség is csak ideig óráig tart hidd el tudom sajnos! Én is az voltam 15 évesen az új sulimba, csak azért mert jobban néztem ki, mindenféle pletyit összehordtak rólam, mert ugyebár aki szép az biztos rib*. Ne tudd meg milyen sebeket hagyott bennem az az egy év. Csak úgy tudtam kimászni ebből a "népszerű" dologból, hogy lett egy 2 éves kapcsolatom és felnőttem. Most végzős leszek és képzeld van 2 nagyszerű barátnőm az általad "nyominak" ítélt kategóriából, és akármilyen meglepő nagyon aranyosak!!! 19L

2013. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

2. vagyok: Ja és még annyi hogy 15 évesen narancslevet igyatok ne alkoholt! Ne akarjatok később felkerülni a fészbukra :)


Debreceni 15L melyik suliba mész?

2013. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#1

Csokonai

2013. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom a Csokiba, de tuti jó lesz, nem kell félni! Ja és amit mondtam, akkor igyatok alkoholt ha szeretnétek, de akkor is mértékkel, mert csúnyán visszaköszönhet egy-egy felelőtlenség
2013. aug. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy 9.be legelső nap majd piálni fogunk.
2013. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
gimnázium gólyatáborban nem igazán szoktak még inni, legalábbis nálunk nem volt pia
2013. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is féltem kicsit, amikor új iskolába mentem.

Senkit se ismertem, csak pár volt osztálytársam lett az évfolyamtársam, mivel én más osztályba mentem.

Tudni illik, hogy sohase voltam az a nagy menő vagy nagy dumás. Mindig megvolt az a pár ember, akivel lógtam és kész.

Most megyek 11. osztályba és mára már minden osztályból vannak ismerőseim, akikkel jóban vagyok. Rengeteg embert megismertem.

Biztos menni fog neked is. :D


17/F

2013. aug. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk kapásból kijelentette a diri, hogy aki piál vagy cigizik a gólyatáborban, annak másodikán felesleges iskolába mennie..szóval ettől ne félj. Légy nyitott, barátkozó és keresd meg azt a pár embert, akiknek a társaságában jól érzed magad.
2013. aug. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A hozzáállásoddal van a baj. Nem akarod, hogy lenézzenek, de te lenézel másokat.

Nyomoréknak nevezed ezek szerint azokat, akik eddig a barátaid voltak, és most "menő" akarsz lenni.

Ez elég szánalmas.

Így nem tudok tanácsot adni, majd alakul, ahogy alakul. Elég buta hozzáállás, mit ne mondjak.

2013. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!