Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne a véleményetek egy...

Mi lenne a véleményetek egy ilyen iskolatársról? Lenne vele kedvetek haverkodni, ha az osztályotokba járna?

Figyelt kérdés

Aki mindig csak ott van, fizikailag ott van az osztálytársai között, de nem vesz részt a közösségi életben. Nem tud, vagy nem akar beszélgetni senkivel, akkor szól, ha valaki kérdezi, vagy mond neki valamit, ami ritka.

Többnyire csak egyedül ül, elvan magában, néha nézi a többieket, vagy mobilozik.

Iskolai programokban se nagyon akar résztvenni soha.


2013. aug. 27. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Többnyire fapofával ül, de néha azért nevet, ha történik valami vicces, és a többiek is nevetnek.
2013. aug. 27. 12:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te barátkoznál egy darab fával? Deszkát kivéve, Deszka jóarc.
2013. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyennel nehéz lenne haverkodni, még ha jó szándékkal oda is menne valaki beszélgetni, ha csak válaszolgatna, abból nem lehet egy beszélgetést felépíteni.

Ki kell jönnie az antiszociságból és kezdeményeznie. Ehhez teljesen meg kell változnia, különben sose lesznek barátai.

2013. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb dorombol a vasmacska, minthogy az ilyenek nyitottak legyenek egy barátságra.Emiatt kár a gőzért, feleslegesen ölném bele az energiámat.
2013. aug. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én valamiért kedvelem a különc, kissé kiközösített embereket. Ha egy ismeretlen közösségbe kerülök, szívesebben megyek oda az ilyen emberekhez ( bár jobban szeretem, ha más kezdeményez). Viszont, ha az emberke semmilyen érdeklődést nem mutat, akkor nem pazarlom sokáig az időmet rá.. Az emberek egyszer mennek oda máshoz, de ha az illetőn látszik, hogy egyáltalán nem akar kapcsolatba kerülni senkivel, talán még nem is válaszol ( az ilyeneket meg tudnám fojtani), akkor többet nem is fognak. És igazuk is van, mire fel keressem egy olyan ember társaságát, aki sz@rik a fejemre?
2013. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én eleinte haverkodnék vele, mert szeretem a különcöket meg a furcsa embereket. Ha huzamosabb ideig viszont nem reagálna a mondandómra, vagy azt látnám, hogy a terhére vagyok, akkor inkább békén hagynám.
2013. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársam ugyanilyen, mint amit írtál, egyik legjobb barátom, vele van a legtöbb közös témám :) hárman vagyunk így jó barátok, hozzánk teljesen nyitott, de a többiektől elfordul. Próbálj közös témát keresni vele!
2013. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!