Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az elte golya taboraban...

Az elte golya taboraban vagyok es nagyon nem erzem jol magam, nagyon ki tunok a sorbol . Egyaltalan nincsenek normalis lanyok . Baratkozni szeretnek csak, de fullra nincsenek es kb csak az van bennem h de szar, Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
esetleg próbálj meg a fiúkkal barátkozni...én ezt csináltam, amikor egyedül voltam. a fiúk között nagyobb eséllyel akadnak normálisok.
2013. aug. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Én ha nem érzem jól magam valahol, akkor lelécelek egyből. Idővel rájöttem, hogy nem érdemes erőltetni, ami nem megy. Szerintem húzz haza!
2013. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért nem kéne hazamenned, mert azzal csak azt mutatod a többieknek, hogy meg se próbálsz beilleszkedni és szekálni fognak emiatt. meg most nem tudhatod, lehet, hogy az egyik csajról, akit most buta libának gondolsz, kiderül, hogy amúgy tök normális. szóval ne add fel!
2013. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán ki számít a te olvasatodban normálisnak?nekem annó az ELTE jogi karos gólyatábor az egyik legpozitívabb élményem..
2013. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Úgy félek, hogy jövőre ez velem is meg fog történni :/ Elég különc vagyok amúgy is...
2013. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
És miért nem érzed jól magad? Mi a probléma? (előző hozzászóló)
2013. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A fiukkal probalkozom de nagyon valtozo h milyenek, de igy egesz jol elvagyok ... A problemaim pedig azok h semmi szivatas semmi vicces elmeny nincsen itt es hath az egesz kb szar ... Ilyen szar vetelkedok vannak es az ilyen gyokerek nagyon viccesnek hiszik magukat pedig nagyon nem azok ://
2013. aug. 29. 12:07
 8/10 A kérdező kommentje:

Es minden egyes dolog amitol feltem

H milyen lesz a suli azt most mind modjak h rohadt eros meg h nagyon sokat kell tanulni ... Persze tanulni azt kell mert en sem akarok analfa beta lenni de hat fogjak mar fel h 15 eves vagyok es nemakarom ,, elbaszni" a fiatalkoromat ...!es a kozosseget nagyon nem tudom h milynek lesznek es a lanyok is kb olyan rondak h .... Es a fiuk kozul is nehanyan ... Leallnak veszekedni h melyik a jobb a star wors vagy a star trek vagy mi azt ott veszekednek ... Es elegge szanalmas a magy resze ... Es nemtudom h birni fogom e h folyton nagy a terheles , folyton olyanokkal vagyok akiket nem kedvelek es nemfogom magam kielni es egesz eletemben az lesz bennem h h elbasztam a fiatalkoromat mert csak egyszer novok fel nem 3 szor h uj leetoseg es ezert nem tudom h mit csinaljak .. Leszarni az egeszet nem szarhaton le most mert aztan elkonyvelnek h en szarok az egeszbe es akk engem fognak szivatni es ezert kerek tancsokat h mik lehetnek a lehetosegeim .. Atmenjek egy masik suliba ?? Vagy szarjam

Le az egeszet .?? Es mostansag igy rosz kedvem van es teljesen lehangolja az egesz napomat szval kinek mi a velemenye elrol es kinek volt ugyan ilyen vagy hasonlo ? Es ti ilyenkor

Mit tettetek ?? Bocsi a hibas irasert csak telorol irtam es koszi a valaszokat ..

2013. aug. 29. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha nem találsz egy olyan embert sem, akivel jól éreznéd magad, akkor inkább menj másik suliba, lehet, ott több hozzád hasonló ember is lesz.

amúgy gólyatáborban én is hasonlóan éreztem magam eleinte, a lányok többsége az osztályban ilyen kis picsogós liba volt, ráadásul van egy nagyon nagyon beképzelt, öntelt, feltűnési viszketegségtől szenvedő ribi az osztályban, aki maga mellé állította a befolyásolható, figyelemre vágyó kis senkiket és azt hitték magukról, ők a világmindenség, mindenkit kibeszéltek, a fiúk előtt k.rvultak...és igen, a fiúk...hát köztük volt pár normális, de a legtöbb srác megint ilyen öntelt vasalt hajú csőgatyás kis páwa..

elég szar volt ilyen emberek közt, én kb. az első napon eldöntöttem, hogy átmegyek másik iskolába, mert nem hittem volna, hogy ilyenek között jól fogom érezni magam...de szerencsére találtam pár kedves, átlagos lányt, akikkel összebarátkoztam.

szóval a lényeg, hogy ha nem találsz senkit, akkor inkább menj át másik suliba.

2013. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, jó eséllyel más suliban sem lenne jobb. Az egyetemisták nagyrészt nagyképű, bunkó kis senkik, akik ráadásul még képmutatóak is, játsszák az agyukat, különösen a gólyatáborban. Öcsém most kezdte a fősulit, ő is utálja, pedig ő jó pasi, ezért az összes hül.e kis ri.i nyalja a se..ét, csak neki nem kell egy sem, mert értelmesebb náluk egy klasszissal. Nekem még viszonylag nagy szerencsém volt, kifogtam egy csoportot, ahol a 90% normális volt, és gólyatáborban sem voltam (a gólyatáboros tapasztalatok egy előző suliból valók). De még ezzel együtt is naponta fogtam a fejem, hogy a legtöbben a koliban/suliban milyen buták, és milyen hiúak a nagy semmire. Vigasztalásul csak annyit tudok mondani, hogy majd lecseng ez a gólyatáboros, meg a rákövetkező "közösségszervezős" majomkodás, és akkor meglátod, ki az az egy-két normális ember, akikkel érdemes kezdeni. :)


24/L

2013. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!