Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek féllek iskolába menni?

Mit tegyek féllek iskolába menni?

Figyelt kérdés
Féllek ,hogy meg kifognak közösítenni itt közép iskolában is mint a régi sulimban bár most középsuliba fogok járni ,de ide jönnek azok is ,akik tavaly csufoltak stb..Főleg ,hogy most a leggjob volt barátnőm is ellenem van mivel az anyu fel akarja jelentenni őket 2okbol az eggyik ,hogy nem akarják vissza adni a cucaimat tabletott stb...A másik mert a testvére kirabolt engem és elmodntam pár személynek ezt és most mindenkit ellenem akar fordítanni mit tegyek? :(

2013. aug. 29. 23:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! A középiskola már más, lesznek újak, lesznek barátaid. Az elején mindenki egy kicsit meg lesz szeppenve, de majd lassan kibontakoznak a barátságok.
2013. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A volt barátnőm ismer mindenkit még az újakat is és bármit megtesz ,hogy ellenem fordítsa őket egyszer is mindenkit ellenem fordított még alapban mert nem akartam hulyén összekerkesztenni a másik barátnőm képét és kirakni a facebookra ,hogy rajta röhögjenek az emberek a lányok nem szoltak hozzám csak ha csúfoltak ha oda mentem hozzájuk elmentek haza felé jöttek utnám csúfoltak és rugdostak a fiúk csúfoltak dobáltak stb.. Az eggyik mikor mentem haza az iskolábol fel vett egy jeges-hodarabot és egyenessen az arcomba dobta úgy ,hogy vérzett az orrom és csupán azért mert nem akartam a barátnőmet ki csúfolni.
2013. aug. 30. 00:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első mondta. Lehet hogy az általánosban béna,esedékes,szerencsétlen(már bocsi)voltál de a gimiben jobb lehetsz ha nagyon akarod. És ha egy csomó hülyeséget mond másoknak a volt barátnők akkor közöld mindenkivel hogy téged utál és mindent megtesz hogy rontson rajtad. NE PARÁZZ!
2013. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az új sulidban biztos leszek értelmesebb emberek is, akik nem hallgatnak egy ilyen hisztis kis p*csára,már bocsi, mint a volt """"barátnőd"""".

Jól teszitek a feljelentést, mind a két esetben, itt egyszerűen lopásról beszélhetünk, büntessék csak meg az ilyeneket!

(amúgy pontosan hogy érted hogy kirabolt a testvére?)

De ha mégsem talász barátokat, mindenkit ellened fordít, akkor elég idóta embererek gyülkezete az is, és a legjobb amit tehetsz a suliváltás.Minek is maradnál hülyékközt.. Sőt az olvasottak alapján nem ez a legkifejezőbb szó rájuk. Hidd el csodákat tesz az emberrel, ha egy normális közösségbe kerül.De szerintem azért a mostani sulidban is találkozol 1-2 rendes kedves emberrel, akik saját tapasztalatból ítélnek meg másokat. :)


Az pedig hogy piszkáljanak(pl. hazafelé) ne hagyd!

Tudom ezt így mondani könyű, megvalósítani viazont nehezebb.

De ha rugdosnak rúgj vissza, persze mérlegelve a helyzetet hogy ha úgy alakul ne hogy visszaadják.

Vagy szólj a bátyádnak, öcsédnek, unokatesódnak, hogy menjen veled és kis rakja helyre őket, ha már maguktók nem találják meg.

Aki pedig meg dobott... Azért ez nem így megy, az osztályfőnöknek, és az anyjának minimum megkéne mondani a dolgot. Akár maradandó sérülést is okozhatott volna, ami pedig már nagyon súlyos testi sérrtésnek minősül és szintén bírosági ügy.


Amúgy a fényképes dolog is, a személyiségi jogok megsértése lett volna. Szerintem jobban is jártál, hogy elkerültél egy ilyen hárpia közvetlen közeléből, végén még téged is az ő szintjére süllyesztene.

Biztos találkozol majd kedves, barátságos emberekkel is. :)

2013. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a támogatást! :)

Ezt a lopos ügyet elmesélem az elejröl.

Szoval a barátnőm itt lakot a mamájával az annyával (53) és a mostoha testvérével (33) az öregannya nyugdiján éltek se a testvére sem az annya nem dolgozott már 7-8éve.Mindenktől kértek kölcsön az anyunak is tartoznak 32400ft.-vel.Egy napon kb. június közepén meg elégelte a barátnőm nagyija ,hogy a pénzén élnek neki még gyogyszerre sem ednek és kidobta őket.Elmentek albérletbe ,de már 3honapja ott vannak ,de nemt aláltak munkát.Egy napra nekik egy meszélyre 2700-forintot kell fizetni most sem találtak munkát úgy fizetik ki ,hogy mindenkitől kölcsön kérnek ,hogy majd vissza fizeti a ballagásunkor is mikor mentünk a bankettre ott rohangásztak házrol házra pénzt kérni.és most 2hete kaptm pézt 11340-forintot ,hogy vegyek valamit sulikezdésre +tabletre pézt oda +megbeszéltem a barátnőm testvérevel ,hogy vissza hozza a cucokat ,de nem volt nála majd mondtam neki ,hogy hozzá vissza addig veszek tabletot ő kikapott 6000ft. ,hogy tud 5400ft.-jért tabot szerezni kértem ,hogy adja vissza azt mondta ,hogy tud belementem bár tudtam ,hogy hiba volt ,de nem tehettem vissza nem adta vissza és még kikapott 270ft. a bukszámbol ,hogy gyogyszerre kell az anyjának (ez jo nagy hülyeség mivel annyin még egy szemet sem kap..)kértem ,hogy adja vissza ,de elhajtott azt modnta ,hogy várjam emg az üzlet előtt és hozza a tabot vártam 2orát nem jött felhívtam ,hogy hozza vissza a pézt azt mondta ,hogy hozza vártam rá megint 2orát nem jött fel hívtam lette egymás után valami 3-5-ször.Mjad kikapcsolta.Elmentem hozzájuk nem engedtek be.Sírva mentem haza majd elmeséltem bár barátomnak neten ,hogy mi volt az a barátnőm meg feltört megnézte megsértődött és letiltott és most ezért akarja ellenem fordítanni a sulit.Már rajta kapták lopáson is úgy jutnak ételhez stb.. ,hogy be mennek a tescoba úgy tesznek mintha probálnának és beleteszik egy táskába a kaját stb..Ami meg meg tetszik nekik ruha és nincs chipogo felveszik valami pulcsi alá .. és amin meg van chipogo kinyírják azt és bele teszik a táskába.

2013. aug. 30. 02:09
 6/15 anonim válasza:

Szia


Ne haragudj, de igen buta ember lehet aki ilyent tesz.

1. Azért mert szegények nem feltétlenül kell lopni, bár én is adtam már kölcsön és hát már szívtam is ez miatt.

2. Szerintem ha ismeri őket ami manapság anyit szokott jeleneteni hogy ismerőse facebookon és beszéltvele 2x az nem kézpénz semmire.

Gondolj bele hogy létrehoz valaki magyarország facebbokon és akor fél ország bejelöli utána ír a mitom én kinek hogy utáld a istvánt és akkor ő ezért utálja?

Elismerem lehet hogy 1-2 embernél el fogja érni amit akar de kizárt hogy mindenkinél.


Mikor elolvastam bövvebent utána nem ezt akartam írni ami itt felül le van írva hanem azt amit én áttéltem és ezt most fogm le írni: A 8 általános igen rossz volt első 2 osztályban olyan társaságban voltam ahol szellemi sérültek és erőszakos emberek voltak általában csonka családal ami hát egy ember fejlődésében nem éppen a pizitivitást jelképezi, engem ott rengeteget szekáltak 2 év után eljöttem onnan hála istenek és bekerültem egy jobba de ég mindig rossz volt visszagondolva nem is tudom hogy bírtam ki, de vége van, a ballagás utáni kérdés az volt hogy "hátba rugjalak?" Aztán jött 9. féltem sok ember akit még soha nem láttam falusiak 1. nap alig bezsélgettünk de azta igen szeretem és alig várom.


Remélem neked is jó lessz az uj iskola :)

2013. aug. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :) Remélem úgy lesz ,ahogy irtad mivel bármit képes megtenni ,hogy elérje amit akar ezt sajnos tudom :( márcsak azért is ,hogy a suli egész osztályát már ismeri a legtöbbet személyessen az annya marha felelőtlen 10-11évessen elengedte discokba stb..Most meg el megy ákárkikkel akárhova az annyának meg mondja anya megyek a barátnőmnél alszok ma meg holnap anya azt mondja ,hogy joováán ne zavarj má majd egy hét mulva megyek hozzájuk (ez a mult honapban volt akkor is a dolgaimér mentem) kérdezdem csokolom xy itt van? :) erre az annya: mit én tuggyan hun van az a lánko még nem gyutt meg.Az új suli társaimat én is ismerem nagy részt az osztály társak akiket ellenem fordíthat ,de nem fogom hagyni és egypár új ember de ezeket is ismerem kicsi falu ez :) igaz még nem beszéltem veluk úgy mert más városbol is vannak messzebről ,akiknek itt vannak a rokonaik és az anyuék nem engednek el olyan messzire csak ha van ott valakim pláne nem úgy ,hogy napogik nem jövök haza mint ő
2013. aug. 30. 03:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Engem is kiszoktak közösíteni de megmondom a magamét bármit is mondanak. Egyer mondtam egy olyat hogy tetszett nekik ezér ők is ilyeket mondtak. Az új sulid 100%-ban jobb lesz. :)
2013. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne haraguggy a kérdésért,de a barátnőd cigány?
2013. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
semmi baj nem cigány bár régebben nagy sokat barátkozott cigányokkal
2013. aug. 30. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!