Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Pár szem nyugtató segíteni fog?

Pár szem nyugtató segíteni fog?

Figyelt kérdés
Nagyon parázok a suli miatt. Még csak hetedikes leszek. Az osztálytársaim lenéznek, kiközösítenek, nincs egy barátom sem. Most lesz évnyitó, és nem merek elmenni. Nem szeretek emberek között lenni. Félek az emberektől. Most nyáron is alig mozdultam ki. Van itthon egy doboz Xanax. Vegyek belőle párat szerintetek? Tényleg nagyon félek.

2013. aug. 31. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél belőle semennyit, hanem menj el egy pszichológushoz. Ő tud tanácsokat adni, és segít megbirkózni az ilyen helyzetekkel. Ha valóban gyógyszerre lenne szükséged, abban az esetben a pszichológus beutal pszichiáterhez, aki felírhat neked valamilyen tablettát. De a legvalószínűbb, hogy kutya bajod, csak gátlásaid vannak. :) Amikkel amúgy semmi probléma. A kellemetlenségek kezelésére tanácsot ad a pszichológus. TB-re ingyenes.
2013. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok oda menni. Gátlásaim vannak, igen, és amiatt nem merek elmenni az évnyitóra.
2013. aug. 31. 15:41
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem bevehetsz belőle pár darabot, de azért minden nap ne vedd be, mert függőséget okoz! Hány mg-os?
2013. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Xanax-ot eszedbe ne jusson bevenni, ha nem neked írta fel az orvos! Az egy vényköteles gyógyszer, és csak orvosi ellenőrzés mellett szedhető. Egy igen erős gyógyszerről van szó, amit csak az szedhet, akinek az orvos felírta. Ha nem neked írta fel, és máséból veszel, azzal bajt okozhatsz!


Egyébként a Xanax nem segít ezen a problémán.

2013. aug. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Xanax? Eszedbe ne jusson beszedni 1 szemet se :)

Nekem is voltak hasoló gondjam bár nekm az hogy szekáltak és 1 idő után nem mertem menni, még általános iskolában egy kineziológus nevezetü embert ajánlottak, anyagi részéről annyit hogy nincs TB-re és egy csomó pénzbe kerül (7.500-10,000 körül) :)

Ha érdekel hogy ő mit és hogy csinált írj privátba szívesen elmondom, de nekem segített :)

2013. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Na bevetted?
2013. szept. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs olyan A Vagy B C vagy D osztály hát ha például A s vagy menj be a 7 B be és mond meg otmaradsz kész. Ha problémája van az embernek találjon rá megoldást. Azzal meg ha lenéznek te is néz át rajtuk. Gondolom ugye lány vagy ?
2013. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De, természetesen van olyan. Ez nem így megy, hogy csak bemegyek a 7B-be és ottmaradok. Vagy nem értem a kérdésed? És fiú vagyok.


Nem vettem be semmit, de nagyon rosszul éreztem magam költői fogalomban.

2013. szept. 2. 15:12
 9/12 E2010 válasza:
Ne ne ne szedd be légyszi !!Veszélyes nagyooon, és tönkre teheti az egész életed !!!Továbbiakban nagyon káros méreg !!Nyugodj meg légyszi én is ilyen voltam mikor sulis voltam!Nekem sem voltak barátaim !Ráadásul édesanyám meg halt, 3testvérem volt, egyedül csináltam mindent , nem voltak barátaim, senkim csak a kutyám !!!És mikor huszonéves lettem közel 100haverra tettem szert !Hidd el nem volt könnyű nekem sem , nem voltak barátaim én már csak tudom milyen érzés !!!Majd kinövöd !Más suli és ott lesznek majd barátaid !Amúgy szerintem mindenki majdnem para volt általánosba!Majd túl leszel az általánoson aztán továbbtanulás és minden meg fog oldódni ! Csak idő kérdése!!!Ne szedd a xanaxot, nagyon ártalmas !!!!!Hidd el !!!
2013. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Értetem kérdezö a kjérdésed de ahova én jártam iskolába átlehtetet kérni magam másik osztályba. Ha egyáltalán semi se jó amit az ember tanácsol akkor fogadd el azt ami van. Tudod én a másik osztályfönökel meg az igazgatóval beszélnék étszeretnék az A ból B be ennyi. Miaz hogy az ember nem oldhatja meg a próblémáját ? Gyógyszer meg egyáltalán nem megoldás semmire föleg ha nem orvosi javaslatra van felírva, akkor lehet nem is a tied ? Ne szed be mert ha rosszul leszel véletlenül ziher hogy gyomormosás után ugy vágynak a pszhiátriára hogycsak na.
2013. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!