Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az első map kiröhögnek az...

Ha az első map kiröhögnek az új osztálytársak, meg kigúnyolnak, akkor azokkal esélytelen jó viszonyban lenni utána ugye?

Figyelt kérdés

Gimiben. Már az első héten, kiröhögtek. Vannak páran, akik egy suliba jártak, vagy osztálytársak voltak, és röhögcsélnek, és már 2. nap hallottam, hogy rajtam röhögnek ott hátul.

Holott nem beszéltem senkivel, nem is kérdeztek, semmi, csak feküdtem a padon szünetben.

Első héten ez volt.

És azok már úgy viselkedtek velem, mintha jól ismernének, és valami lúzer lennék, akit ki KELL gúnyolni, úgy lesznek ők menők.


Az ilyenekkel ne is próbáljak dumálni ugye? Ők ez a cigizős, bulizós menő gyerekek kategória, én meg a csöndes, nyugodt vagyok.



2013. szept. 9. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más az osztályban, aki hasonló lenne, mint te? Mert gondolom egy olyannal szívesebben is barátkoznál... Fel a fejjel, lesz ez még jobb is. :)
2013. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De csak még nem volt rá alkalom, hogy beszéljek velük.

A barátkozással nincs gond, az megy, a baj azzal van, mikor piszkálódnak, de nem is ismernek...

2013. szept. 9. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
lődd le őket reggel egy pisztollyal és probléma megoldva!:DDD (ha nincsen akkor egy kés is megteszi)XD
2013. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Legyél lazább, vidámabb, nekem bejött, azóta egy szabad percem sincs, mert majdnem mindenkinek én lettem a bizalmasa, úgymond legjobb barátja az osztályból!! :D
2013. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Laza vagyok leszarom... :D

Nem, nincs velem baj, csak én nem vagyok az a nagyszájú, az osztály közép pontja, aki minden 2. percben mond 1 poént, és röhög rajta az egész osztály.

Szóval azok a nagy sikerűek, akik poénkodnak mindenen, amitz a tanár mond.

Én komolyabb vagyok ennél.

És azok a nagyszájúak röhögcséltek rajtam, meg megvetéssel néznek rám.

2013. szept. 9. 17:54
 6/10 tetris ***** válasza:
Ömmagadon kívül senki másnak nem kell megfelelned. Nem kell semmilyen szerepet se felvenned csak azért, hogy mások jó fejnek tartsanak. Maradj csak szépen olyan, amilyen vagy. Röhögcséljenek csak, ha nekik ez jó. Ne is foglalkozz velük. Inkább próbálj meg közeledni a normálisan viselkedő többiek felé, és nem lesz semmi gond. Ezek a röhögősök meg majdcsak leszállnak rólad, ha látják, hogy nem izgatnak téged.
2013. szept. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az elsö benyomás a legfontosabb. Ezen múlik minden.

Ha elsöre nem tetszettél nekik, ezután se fogsz, NEKEM ELHIHETED!

De ha gondolod próbáld meg. Annyit talán még megér. De én ilyen pa!kányokkal nem barátkoznék. ÁLLJ KI MAGADÉRT!!

Ha legközelebb hallod hogy téged f!káznak, nézz a szemukbe és csak lenézöen nevess.

mindig a SZEMUKBE NÉZZ, ezzel azt mutatod hogy nem vagy kevesebb náluk.

Ne fekudj a padon mert az a gyengeség jele!! Állj fel, mosolyogj és ints be nekik!!:)

Ne foglalkozz a vélemunyukkel! Légy önmagad. Azért vagy itt, hogy boldog légy és nem azért hogy öket boldoggá .

Hallgass rap zenét és egy ideig hanyagold a metal-t!

ettöl lesz egy kis önbizalmad.

Olyanokkal haverkodj akik szimpatikusak és ez nem korlátozódik az osztályodra ;)


Remélem segíthettem. :D

16/F

2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne akarj megalázkodni.
2013. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De ne csak egy helyben ülj szerintem!!:) Keresd a többi osztálytársad barátságát, nehogy úgy külön, egyedül maradj osztályon belül!!:) Biztos van, aki szimpi!!:) Próbálkozz meg velük barátkozni sztem!!:) Mi lenne, ha pl megkérdeznéd pár aranyosnak tűnő mate-edet, hogy becsatlakozhatsz-e a beszélgetésbe?:) Szerintem am azon nevettek tényleg am, hogy padon feküdtél/ fejedet ráhajtottad, meg nem is beszéltél senkivel, csak ott voltál (és aludtál vagy valami) magadba. Am én nem értek velük egyet, én nem röhögtelek volna ki; csak mondom, hogy sztem ezt gondolják. Barátkozz szerintem!!:)
2013. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hallgass rap zenét és egy ideig hanyagold a metal-t! " Ennek mi ertelme van? xD Honnan veszed hogy a kerdezo metalt hallgat?


A kerdesre: Nagyon kicsi az eselye.

Viszont rengeteg mas gyerek van meg a suliban akikkel joban lehetsz.

Ha pedig kiallsz magadert es nagyobb az onbizalmad akkor valoszinuleg nem piszkalnak tovabb.

2013. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!