Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a fenét csináljak? A töri...

Mi a fenét csináljak? A töri tanárom olyan sz**rul tanít. Sőt, nem is tanít, csak feladja a könyvből a tananyagot és olvasd el, de persze ebből nem marad meg semmi, mert a könyvünk tömör és szar.

Figyelt kérdés
Volt egy tök jó töri tanárom, aki normálisan leadta a tananyagot könyvtől függetlenül és jó volt törire bejárni. Mondott könyvtől független dolgokat, elmondta az eseményeket és jó volt, mert a diák megértette és megmaradt. Most meg kaptunk egy akkora szar töri tanárt. Nem mond semmi újat. Abból áll a töri óra, hogy feladja a következő leckét: otthon tanuld meg a könyvből, és következő órára hoz pár kérdést a leckéből és könyv alapján arra válaszolunk, de nem mond semmi újat. És mindig ez megy. Nem tanít csak feladja a könyvből a leckét. Úgy érzem semmi nem marad meg. Elolvasom a könyvet akár háromszor is,de olyan szar, mert nem értem, nem marad meg. Szar, tömör a töri könyvünk és a tanár nem ad hozzá magyarázatot.
2013. szept. 12. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Két tantárgyra szakosodott tanár, a törit csak muszájból tanítja, de a másik tantárgyat nagyon is jól tanítja és én pont megkaptam töriből.
2013. szept. 12. 19:15
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
A töri nálam tanár függő ha rossz a tanár akkor rossz a jegyem ha jó a tanár akkor jó a jegyem.
2013. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szerencsére nagyon jó a töritanárom, rendesen érthetően magyaráz, sok érdekességet mond, stb. Nekem tavaly a biosztanárom volt ilyen, behozott egy powerpointot ami tele volt írva olyan 10-es betűméretű szöveggel, és azt próbálta felolvasni egész órán, amiből az lett, hogy mkindenki hangosan beszélgetett, direkt bosszantotta a tanárt, minden óra úgy kezdődőtt, hogy bosszantásból hangosan elénekeltünk neki pár szép népdalt :) Gond persze nem volt vele, mert az osztályból senki sme szeretne bioszból érettségizni, a dogákat meg gey az egyben ki lehetett puskázni. Olyan szinten volt, hogy háttal nekünk olvasta fel a prezentációját, és emikor egy teniszlabdával megdobta valaki, még akkor sem bírt felénk fordulni, csak mondta magának tovább. Még szerencse, hogy felmondott neki az igazgató, és egy nagyon jó tanárt kaptunk helyette :D
2013. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mirk ***** válasza:
Keress a témában plusz anyagot a neten, cikket, könyvet videókat, bármit ami segít megérteni és memorizálni az anyagot.
2013. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy másik tankönyvet. A könyvesboltokban általában még válogathatsz is, és ezek általában nem olyan nagyon drágák. Annak segítségével könnyebb lesz megtanulnod és az érettségire is felkészülnöd.
2013. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy nem szeretem az ilyen tanárokat. Ehhez nem kell diploma. Ezt én is megtudnám csinálni. Nesze b*szd meg: itta könyv tanuld meg. És ezért veszik fel a fizetést. És annyi jó töri tanár van az országban, aki meg nem kap munkát.
2013. szept. 12. 19:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit tehettek, hogy beszéltek vele.

Nekem is volt ilyesmi tanárom, de meglehet velük beszélni.

És annak a válaszolónak üzenném, aki írta, hogy powerpointról olvasta fel a tanár:

Nagyon büszkék lehettek magatokra. Úgy írtad mintha jogos lenne amit csináltatok vele, pedig nem az!

Teniszlabdával dobálni?? Jaj de menők vagytok...

És mégmielőtt leszólnál, képzeld 16 éves vagyok..

2013. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk. Nálam is ez a helyzet. Pontosan ugyanez!

Ez ellen nem tudsz semmit sem tenni. Esetleg járhatnál külön töri szakkörre,de a tanárt megváltoztatni sajnos nem tudod,ha pedig becsméreled,akkor meg direktbe rossz jegyeket fog adni.... Szóval,én csak a töri szakkört tudom javasolni

2013. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hetalia? Ez egy történelem-paródia. Nem a legjobb, de mégis csak segít valamit a helyzeten. Én például full ötös vagyok, mert Ez keltette fel a figyelmemet a törire.
2013. szept. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
B*szki, ugyanebben a helyzetben vagyok :D kellett a francért felvennem a töri faktot. Az új tanárom egy rakat fos :((
2013. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!