Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak hiába reménykedem, hogy...

Csak hiába reménykedem, hogy végül vele fogok táncolni?

Figyelt kérdés

Közéiskolás vagyok,végzős ,lány... Lesz szalagozó bál . Szeretnék én is tâncolni... Az osztályban a fiùk többségének van párja innen onnan,más osztályokból. Még amikor ez feljött szóba órán ,az egyik fiú ,aki történetesen tetszik...remenytelenül.... azt mondta ,hogy ő nem akar táncolni.Ez így is volt egy ideig,hogy nem akart. Aztán egy másik órán a tanár megint felhozta ezt a tèmát,és kérdezte,h kinek nincsen pàrja. Jelentkezett az a néhány lány ,akinek nincs,és ekkor én is mondtam,h nincsen.... Aztán még aznap este megtudtam,h ez a fiú eldöntötte,h mégis akar táncolni..Egyik osztálytársam meg is kérdeztette tőle,h vele táncol e ,de annyit mondott,h meggondolja.


En mikor elkepzelem a szalagozom,akkor vele tudom... Nem tudom,h miert nem mondott igent a lanynak .... Az a gond,h o nekem mar a kezdetektol tetszett,es sosem mertem vele beszelni,kozeliteni sem...de erdekes,mert o sem..bar ennek lehet szamos oka. Nosd,hat en olyat gondoltam ki,h lehet ,h velem is tancolna,de esetleg nem mer megkerdezni...vagy nem tudom. Nekem az volt a fura,hogy pont aznap dontott ugy hogy tancol ,mikor en mondtam,h nincs parom... Talan csak bekepzelem a dolgot ,mert igy akarom latni..... Nem tudom.


2013. szept. 13. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szívem, odasompolyogsz és megkérded, táncolna-e veled. Nincs ebben semmi, mivel több lány van pár nélkül, ő meg egyedüli fiú, ha jól vettem ki a leírásodból, ő van olyan helyzetben, hogy válogathat. Ha megkérdezted, a válaszától függően megtudod, ő érez-e valamit irántad.

(Ha netán nemet mondana, nem ciki, nem gáz, egy nemleges válaszba senki nem hal bele, sőt, volt merszed odamenni és megkérdezni.)

2013. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

'Nem tudom,h miert nem mondott igent a lanynak' Miért nem kérdezed meg, hogy nem akar e veled? Nem kell tudni róla neki, hogy tudsz a másik lányról, hopgy gondolkodik azon.


'sosem mertem vele beszelni,kozeliteni sem...de erdekes,mert o sem..' Nem lehet, hogy azt várta, hogy közelíts?


Egyébként ne éld bele magad annyira mert lehet, hogy igen de ha nem és bele éled magad az akkor rossz lesz nagyon.

2013. szept. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na így kell belebeszélni dolgokat.. pont aznap mondta hogy mégis táncol mikor te közölted, hogy nincs párod. De nem csak te hanem több más lány is..szóval ebből még ne vonj le következtetést. Szerintem simán kérdezd meg van-e már párja, vagy átgondolta-e kivel szeretne táncolni. Másképp úgysem tudod meg, hogy mit szeretne. :)
2013. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom,h fele annyi esely van ra,h azert tamcolna,mert megtudta ,h en is . Elotte o mar tudta,h vannak lanyok ,akiknek nincsen parja ,csak en kesobb jeleztem...masik oran.

Es nem tudom,de magamat ismerve,nem fogom merni megkerdezni ....

Koszonom a valaszokat!

Vegul meg annyit,h nem kerek 'szivem' es hasonlo jellegu megszolitasokat,kifejezetten taszito. Velemenyt lehet itt nyilvanitani,nem 'kedveskedni' a masiknak.

2013. szept. 14. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs a szívem-ért, csak enyhíteni akartam a komment határozottságán, nehogy félreértsd. Így meg ezt értetted félre, nem baj.
2013. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle te is hogy táncolna-e veled, bár az elég érdekes hogy egy szót se mertél vele beszélni kilencedik óta
2013. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle...Nem hittem volna,hogy képes leszek erre. Kedvesen reagált rá,de nemet mondott időhiányra hivatkozva...... Nagyon sajnálom,hogy így alakult..... Azóta visszautasìtottam két személyt is ........ Most nincs párom:((. Elszúrtam,ahogy van,és így nem biztos ,hogy fogok táncolni..pedig nagyon szeretnék,de nincs kivel.
2013. szept. 26. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szúrtad el! Okosan cselekedtél, és ha végül nem lesz párod, az nem a te hibád.
2013. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De en szeretnek resztvenni ezen az esemenyen... Parnelkul viszont eleg nehez.
2013. szept. 27. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!