Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Férfi tanáromnak (aki bejön)...

Férfi tanáromnak (aki bejön) csókolomot köszönni? 43éves

Figyelt kérdés
középiskolás vagyok.. van egy tanárom aki tök jófej, és jól is néz ki..43 éves, tegezi a diákokat ami a normális, nem úgy mint a 60-70 éves tanárok.. neki szoktam csókolomot mondani, egy nagy mosollyal :)) a többi tanárnak jónapotot mondok..:D szerintetek ez gáz? vagy minek veszi ezt a tanár?:D egyszer egy csávó is mondta neki hogy csókolom, de arra azt mondta hogy:ne csókolj!.. xd. egyébként lány vagyok..:D
2013. szept. 16. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Alap illemtan, hogy a náladnál idősebbet (is) tisztelni kell. A te esetedben ő jóval idősebb, felnőtt ember, aki hiába jó fej, és közvetlen, míg nem ajánlja fel, hogy tegezd, addig nem illik. De lehet úgy is köszönni, hogy "jó napot", és nem kell csókolgatni.
2013. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem már középiskolában nem való a csókolom...
2013. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért, a csókolom az tegezés? :D
2013. szept. 16. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A jó napot kívánok jobb mint a csókolom, az utóbbi túl gyerekes. Általános iskolában köszönnek így a gyerekek a tanároknak.

Az, hogy bejön neked, itt mellékes. Ő a tanárod, és csak ennyi.

Na jó, ennyi idősen én belezúgtam a fizikatanáromba. :D Azután a számtechtanáromba. De ennek már 17 éve. :)

2013. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó ez aranyos volt..:)
2013. szept. 16. 14:51
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem lehet a jónapotot is úgy mondani, hogy mosolyogsz és érti, mit akarsz. A csókolom nem állja meg a helyét.
2013. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocs, elnéztem a kérdést, azt hittem a tegezés a problémád!

Nem hinném, hogy problémát okozna neki a dolog, az meg nem mindegy, hogy más mit gondol arról, te hogyan viselkedsz (normális keretek között)?

2013. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
semmi gond, és igen egyelőre normális keretek között.. :D
2013. szept. 16. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináld meg,ha közvetlenebb viszonyba vagy vele.Én a mostani matektanáromnak is így köszönök.:) visszamosolyog XDD
2013. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nekem is visszamosolyog :D kis aranyos :)

valakiknek meg megszólal hogy CSÓKOLNÁD!... nekem nem mondta csak aranyosan nézett :))

2013. szept. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!