Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy iskolatársam nem...

Ha egy iskolatársam nem igazolt vissza facebookon, akkor az iskolában nyomoréknak fog nézni?

Figyelt kérdés

Egy új évfolyamtárs, aki idén került az évfolyamba, és egyik órán, amin a másik osztállyal össze vagyunk vonva, egy csoportban vagyok vele. Gondoltam bejelölöm akkor már facebookon ismerősnek, de nem igazolt vissza.

Nem az a bajom, ha valaki nem igazol vissza, csak attól tartok, hogy az ilyenek élőben már egy nyomorék senkinek fognak nézni, akiket bejelölök és nem igazolt vissza, szóval lehet nem ismer eléggé hozzá.


2013. szept. 21. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha te nézed őt egy bunkó parasztnak aki arra sem képes hogy visszaigazoljon? Így már kellemesebb mi? :)
2013. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... A faxbukk irányít mindent. A gondolatokat, h ki milyen. Csoda hogy egyesek szarni tudnak nélküle. Szánalom a köbön.
2013. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gondolod fészbuk nélkül nem nézne nyomoréknak?

Egyébként lehet nem függ ilyen szinten az élete ettől, mint neked és mondjuk csak ritkán néz föl mi a helyzet...

2013. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet, hogy csak valódi ismerősöket jelöl vissza.

Nekem is csak valódi ismerőseim vannak face-en, akivel röptében láttuk egymást pl buliban valahol és bejelöl, azt nem jelölöm vissza. De ettől még nem tartom nyomoréknak- csak számomra ismeretlen az, akivel soha egy szót sem váltottam.

2013. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy egyszerűen csak nincs kedve.. nekem is van egy csomó jelölésem, de nincs kedvem visszaigazolgatni.. :) nem jelöl vissza? szard le.. mit foglalkozol vele?
2013. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg egy szánalmas nyomorék vagy, ha el sem tudod képzelni az életedet a hitvány fészbuk nélkül. Húsz éve még internet se volt minden háztartásban, nemhogy fészbukk, és képzeld: az emberek tudtak élni nélküle is!
2013. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is tudok nélküle élni, csak kérdeztem valamit. Ettől még nem facebookból áll az életem.
2013. szept. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!