Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valakinek az apukaja...

Ha valakinek az apukaja börtőnben volt annak gyereke lehet rendőr?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég egyszerű megválaszolni: IGEN!
2013. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Rablóból lesz a legjobb pandúr."
2013. szept. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az apád külön személy, nincs bűnösségöröklés.
2013. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én jelentkeztem rendészetibe, fel is vettek (volna). A környezettanulmány nem felelt meg nekik. Se nekem, se anyukánmak nem volt "összetűzése" a hatóságokkal, jó körülmények között élünk, a szomszédok csak jót mondtak rólam. Nevelőapám (aki velünk él) pedig már volt büntetve...

Komkrétan nem indokolták, hogy miért, de más minden rendben van/volt...

2013. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,hogy csak abban az esetben hátrány a börtön, ha egy háztartásban élsz vele. Én is egyszer jelentkezni akartam (3éve), és akkor úgy volt. Ha külön háztartásba vagytok, azért úgy sem nézik jó szemmel, de nagyobb az esélyed.
2013. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha valaki börtönbe van annak nem lehet gyereke. Tehát félre lépett az asszony.
2013. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jose79 válasza:
Az egyik ismerősöm szerette volna érettségi után a volt Rendőrtiszti Főiskolára (nem tudom ma mi a neve)menni, de családban lévő börtönviselt ember (testvére, aki nem is vele él egy háztartásban)kerek perec megmondták, hogy NEM.
2013. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Jose79 válasza:
Kimaradt egy MIATT!
2013. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem! Visszanézik a családban volt-e bűnelkövető! Engem se vettek fel,azért mert tesómnak lett egy 1 éves felfüggeszetje! Vagyis nem nézik vissza,mert nem ellenőriznek le több 100 gyereket akik éppen rendőrök akarnak lenni,megkérdezik hogy a családban van vagy volt-e bűnelkövető!
2014. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!