Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki mindig elkéri az osztálytársa telefonját képet készíteni meg facebookozni?

Figyelt kérdés
Volt olyan is hogy teljesen lemerítette, de olyan is hogy csak félig. Én megkérdeztem tőle, hogy minek adja oda és azt mondta, hogy mert könyörög neki és megsajnálja, mert nagy kocka. De olyankor nem mikor délután maradnia kell neki bent.
2013. okt. 9. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is utáltam, amikor elkérték a telómat, hogy had fészbúkozhassanak... és mikor én mentem haza, zenét hallgattam volna, nem tudtam, mert lemerítette! De már régóta nem adom neki oda, az ÉN telefonom, vegyen magának!
2013. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én soha nem adom oda a telefonomat, annak a híve vagyok, hogyha egyszer társaságban vagyunk, egy kicsit sza*junk már a facebookra. ugyanúgy a barátaim. :D
2013. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!