Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudhatom h bejövök,...

HipsterGirl kérdése:

Honnan tudhatom h bejövök, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (3. eve vagyunk osztalytarsak) akivel tavaly nagyon sokat sms-eztem,beszelgettunk,de mar nem. Neha bunko utana meg jo fej. Nem ertem miert. Suli utan amikor meg nem tud haza menni (edzes elott) van h ravesz h menjek vele. Orakon tobbszor is van h ha odanezek a szemembe nez. Szokszor amikor valamin rohog oran (altalaban fiuk beszolasain) es odanezek latom h ram nez es akkor elkezd mosolyogni,rohogni. Sokat rohogunk eggyut. Viszont sokszor meg nagyon bunko. Es most mar csak akkor irunk ha en irok neki,es szinte a csak a sulirol van szo.

En egy nehezen sertodo,de akkor indokkal 15 eves lany vagyok. O meg egy 15 eves fiu. Segitsetek kerlek!



2013. okt. 12. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jössz be neki hosszú távra, csak szórakozik veled. Nem vetted észre, hogy akkor nem bunkóskodik, amikor edzése van, hogy ott maradj vele? Amikor meg nincs rád szüksége, akkor játssza az agyát!
2013. okt. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angelik@ ***** válasza:
Nem feltétlenül. Még csak 15 éves...a fiúk mindig lassabban érnek. Talán azt sem tudja mit akar még. Ha többet akar majd mint barátság, azt jelzi feléd. Te lány vagy, csúnya lenne neked kezdeményezni. Azt nem szeretik.:)
2013. okt. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!