Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy fiúm, akivel minden...

Diamonocska kérdése:

Van egy fiúm, akivel minden nap megöleljük és megpusziljuk egymást nem tudjuk máshol csak a suliba. Katolikus suliba járunk, és ott nem örülnek az ilyesminek. Szerintetek hova kéne mennünk? Félünk hogy leszidnak és behívják a szüleinket.

Figyelt kérdés
Több tanár is meglátott,és nem akarunk problémát.

2013. okt. 27. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd meg, hogy kísérjen el egy picit. Vagy a sulitól egy pár méterre búcsúzzatok el.
2013. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a tanárok tudják hogy én messze lakom szóval mindig kocsival jönnek értem,és akkor meg azért szidlak le mert elhagyom az iskolát.De talán eszembe jutott valami.Köszii! Azért még várok további ötleteket.
2013. okt. 28. 09:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ölelés/puszi sem fér bele? Ha a folyosón smárolnátok, az más lenne, de így?

Hány évesek vagytok? Lehet, hogy a tanárok túl fiatalnak tartanak benneteket az ilyesmihez, azért nem örülnek. Azt nem ajánlom, hogy bújjatok el az udvaron vagy ilyesmi... mert akkor egyből arra gondolnának, hogy biztos mást is csináltok :-S

A szüleitek nem tudnak róla, hogy együtt jártok? Mert akkor nem hiszem, hogy gondot jelentene, ha az iskola előtt ölelkeztek, ahol a szüleid megláthatnak. És ha elmennétek egymáshoz? Ha már együtt jártok, ne csak a suliban találkozzatok, szervezhetnétek valami közös programot.

2013. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát még egy ölelés sem lehet sajna.Én 6.-os vagyok,a fiúm pedig 7.-es.Már voltunk egymásnál,de miden nap nem lehet.Megölelni egymást meg muszáj mindig.Hát igyekszem megoldani.Azért köszi nektek!
2013. nov. 1. 19:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy általános iskolásokról van szó...
2013. nov. 1. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:

De aranyos :-)

Hát akkor nincs más hátra, mint hogy akkor ölelitek meg egymást, amikor nincs tanár a közelben :-)

2013. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a katolikus suli a gond, hanem hogy túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy neked "fiúd" neki meg ? (nője, csaja, minek mondjátok?) legyen....

Várjatok pár évet...

2013. nov. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!