Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megtudnátok mondani hogy...

Megtudnátok mondani hogy miért ilyenek? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Új iskolába mentem 9.-es vagyok.(lány) a felsőbb osztályokból pár lány (összesen 3-4) nagyon lenéző és folyton kibeszélnek a hátam mögött. Próbálom mutatni hogy nem zavar.. nem tudom hogy mi bajuk lehet velem.Valaki segítsen!:( egyébként az iskolát imádom

2013. nov. 1. 11:08
 1/9 anonim válasza:

csajok jó tulajdonsága ez...

Azt honnan tudod, hogy kibeszélnek, ha nem foglalkozol velük?

2013. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy nem foglalkozom velük csak hogy próbálom nem a tudtukra adni hogy érdekel a dolog.. egyébként látom ha elmegyek mellettük megfordulnak és kibeszélnek.. nem tudom miért
2013. nov. 1. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy irigyek rád, mert jól nézel ki vagy mert okos vagy. Ilyenek mindig lesznek sajnos.
2013. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
és mégis mit beszélnek ki? Vannak olyan gusztustalan dolgaid, ami közbeszéd tárgyát képezi? Ha nem, akkor mégis miről lehet pletykálkodni?
2013. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
velem is ilyenek voltak sajnos... bàr én még 8.-os vagyok. szerintem inkább próbálj meg beszédbe elegyedni velük, pl. beszélj róla milyen király új cuccot vettél a plázában, vagy vigyél fel egy különleges, finom rágcsát, és kínálj meg vele minél több embert, köztük azokat a lányokat is. ha látják, h kedves vagy velük, hasonló az érdeklödési körötök, nem akarsz senkinek rosszat akkor abba hagyják. legalábbis nekem bejött. de lehet azért is csinálják, mert te még új vagy, fiatalabb náluk . ha nem jönne be, akk ink. barátkozz a korodbeliekkel, az osztályodból. 13/l
2013. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs.. nem csináltam semmi olyat amiért rossz pletyka keringhet rólam:) nincs rossz természetem nem beszélem ki az embereket, nem vagyok lenéző lekezelő
2013. nov. 1. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem veled van bajuk, hanem saját magukkal. Az ilyen embereket tehetetlen düh hajtja és mindig keresik azokat akiken kiélhetik a fájdalmaikat. A kibeszélések nem neked szólnak, szerintem mindenkit kibeszélnek és várják, hogy valaki reagáljon rá. Nem kell félni tőlük, komoly önértékelési válságban vannak. Nekik sokkal rosszabb, hogy el kell viselniük a saját kifordult, rohadt énjüket. Próbálják erősnek, feljebbvalónak és boldognak mutatni magukat, de ez is csak agresszió és fájdalom, a boldogságuk nem valódi. Az ilyeneket azzal tudod legjobban összezavarni, ha kedves vagy velük. Viszont a kedvességen túl ne tegyél értük semmit, mert akkor azt

hiszik behódolsz nekik, vagy ilyesmi!

2013. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg... Olyanok mindig is lesznek, akiknek nem lehet megfelelni... Nálunk is van néhány... Ezek mindenkivel vigyorogva kedvesen beszélnek, utána meg leszólják a ruhájit, cipőjét, stílusát... Mindenfélét kitalálnak... Ellenük, ugyan nem lehet sokat tenni, de tényleg ne érdekeljen... ha látják, hogy rajta rágódsz, akkor csak bíztatod őket... Ezeket sajnos kedvességgel se lehet lerázni... Még egymást is kibeszélik... Nem tudom mire jó... Én is lány vagyok, de nem hiszem, hogy valaha abban fogomm lelni az örörmöm, hogy másokat kibeszéljek...
2013. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) majd igyekszem nem foglalkozni velük
2013. nov. 1. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!