Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az jelent valamit hogy sportjá...

Az jelent valamit hogy sportjátékoknál tesin engem választanak utolsónak?

Figyelt kérdés

Mondjuk általában elbaromkodom az egészet, amikor meg nem fontos akkor meg döglök egy tatamin. Amúgy eléggé jó sportoló vagyok. Az iskolán kívül rendszeresen járok edzeni és egy küzdősportot is csinálok már évek óta. viszont az iskolában a tesiórán úgy vagyok hogy "Pattogjon akinek hat anyja van." Amúgy ez csak tesire igaz. Amúgy mindenkivel jóban vagyok. Az egész osztályból (mivel új suli) csak két jobb barátom van, de a többiekkel is kijövök.

Szerintetek a hozzáállásom miatt választanak mindig utolsónak tesin, vagy ez azt jelenti hogy amúgy sem vagyok túl népszerű?


2013. dec. 3. 20:49
 1/3 piriiiiii ***** válasza:
Igen, sok mindent jelenthet.
2013. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert nyilván nem vagy túl népszerű, másrészt ha már valakik játszani akarnak,a kutyának se kell elsőnek olyan ember, aki sz*rik bele. Engem mindig felidegeltek az ilyenek, hogy kicsit se akarják megerőltetni magukat, el tudják rontani a többiek játékkedvét is.
2013. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem senkinek semmi baja nincs, de szinte mindig utolsónak választanak be. Nem utálnak, egyszerűen b.éna vagyok.
2013. dec. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!