Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinákjak ebben a helyzetb...

Mit csinákjak ebben a helyzetben? Félrevezetett a gyakrolatvezetőm.

Figyelt kérdés

X egyetemen X tárgyból van egy gyakorlatvezetőm. A tárgyból a második zh-m nem sikerült fényesen, ezért szeretettem volna megírni a pót zh-t, ami ráadásul jó messze volt a fenébe az egyetemtől, másrészt pedig a nő rossz időpontot írt fel a táblára. Fél órát késtem és ezért már nem álltam neki. Az időpont sehol nem volt fent, emailt sem kaptam róla, pedig fel kellett iratkozni rá külön. Számomra fontos lett volna, hogy megírjam...


Mit tegyek? Megemlítsem neki? Amúgy végtelenül szimpatikus és kedves, csak nem nagyon vágja, amit oktatnia kellene. Fiatal kis "csitri" Phd hallgató, jegyekbe-vizsgákba beleszólása én úgy tudom, nincs.



2013. dec. 4. 19:07
 1/2 A kérdező kommentje:
* csináljak, bocsi :)
2013. dec. 4. 19:08
 2/2 anonim válasza:
Ha szimpatikus és kedves, nyugodtan említsd meg neki. Hisz nem vesztesz vele semmit. Próba szerencse.
2013. dec. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!