Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit vegyek az osztalytarsamnak...

Mit vegyek az osztalytarsamnak karacsonyra es hogy ismerhetnem meg jobban, hogyan johetnek ra arra, hogy minek orulne?

Figyelt kérdés

Sorsot huztunk az iskolaban es neki kell vegyek ajandekot 25-30 lej korul(2000 ft korul). Egy 15 eves fiurol lenne szo. Kerlek mellozzetek az olyan valaszokat, hogy nincs semmi kreativitasom, fantaziam, en kene ismerjem stb. Csak tanacsokra lenne szuksegem.

Nem bekepzelt, nem tartozik a "menok" koze es nem oltozik pontosan a mostani divat szerint. Inkabb sportos stilusa van es szeret biciklizni. Zselezi a hajat. Nem szokott feleselni, de nem is hallgatag. Amennyiben eszrevettem legitobbszor dubstepet szokott hallgatni, azon belul pedig leginkabb Skrillexet es Aviciit. Szereti a fizikat, leginkabb a meckanika agat es autoszerelo szeretne lenni. Nincsenek csak 10-esei, de eleg jol tanul. Kiegeszitoket ritkan szokott hasznalni, akkor pedig altalaban arany lancot, karorat es DJ fulhallgatot.

Ha tudnam, hogy mi a kedvenc egyuttese vagy enekes keszitettnek neki egy polot a kedvenc enekesevel. Gondoltam arra is, hogy egy sapkat veszek neki, vagy valamit a fizikaval, mechanikaval kapcsolatban, de meg nem tudom pontosan. Fiuknak bena vagyok az ajandek vevesben, de nem szeretnek megszokott ajandekot venni neki mint a kolni, dezodor, karora.

Nem kerultem vele olyan szoros baratsagba, ezert ritkabban szoktunk beszelgetni. Hogyan ismerhetnem meg jobban? Mit vegyek neki?



2013. dec. 5. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld megtudni a haverjaitól, legalább azt, hogy mi a kedvenc bandája.
2013. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megtudtam biztosra, hogy ki a kedvenc DJ-e, enekese. Jol sejtettem.
2013. dec. 8. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!