Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért töröl ki az ismerősei...

Miért töröl ki az ismerősei közül egy fiú, akivel még soha életemben nem beszéltem, max a suliban látott?

Figyelt kérdés
Soha nem beszéltem vele, néha összefuttunk az iskola folyósóján de cs ránéztem, és ennyi. Volt hogy egy csoportba kerültünk különböző sulis rendezvényeken, de én mégsem értem. Bejelöltem, visszajelölt, de mégis miért törölt ki? Igaz, hogy nekem egy kicsit tetszik,, de ezt nm mutattam túlságosan, sőt semmi utalást sem tettem rá. Fiúk, ti szoktatok ilyet csinálni? 15/L

2013. dec. 29. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert rájött, hogy nem is vagytok ismerősök.
2013. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ,hogy pont azért mert nem ismer
2013. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán belikoltál szarságokat vagy ilyesmi, valamiért ott volt a képe előtt a neved, zavarta, hogy "ez meg ki?" aztán letörölt - én is szoktam, ha random arcok jelölgetnek, marha idegesítő. Főleg, amikor harmadszorra köszönök úgy, hogy a szemébe nézek, és mint egy banán bambul, de szándékosan...
2013. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
de ismer... vagy két hétig naponta látott, sőt, gyakran szembe si néztem vele...
2013. dec. 29. 18:11
 5/14 A kérdező kommentje:
amikor köszönt visszaköszöntem....
2013. dec. 29. 18:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Soha nem beszéltem vele, néha összefuttunk az iskola folyósóján de cs ránéztem, és ennyi."


tényleg ismer ha soha nem beszéltél vele...

2013. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én még ismerőst is törlök ha kell, nem h idegent. Pl van egy gyerek akit kb 10 éve ismerek. Éveken át együtt edzettünk. Mostanába összejött egy csajjal azt telivágja a falat kb 5 percenként valami giccses xarral. A kutyát nem érdekli. Ment is a kukába :D
2013. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is látom nap mint nap, de ettől még nem jelölök be semmit, sőt idegesít, ha bejelölgetnek ilyenek...
2013. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező: én is szoktam így csinálni és elráulom, hogy miért, bár lehet, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, mint én.

Minthogy elég sok csoportba, buliba jártam eddig, hozzá voltam szoktam a "metafizikus érintkezés" során és ugyanakkor már az elemi iskola első éveiből: hogyha kérdeznek, akkor válaszolni kell, mert a kérdezőnek a a süketség nagyon idegesítő szokott lenni. Úgy tudom, hogy ez az E-etikett könyvekben is benne van már.

Innen következik az, hogy ha engem bejelöl egy ismerősöm, hagyok neki 48 órát, max. 1 hetet, hogy írjon egy sort, pl.: Hogy vagy? De rég nem láttalak. Úgy örülök, hogy megtaláltalak, stb. Ha ez nem történik meg, akkor nem látom értelmét, hogy ismerősöm legyen és főleg annak nem, hogy nyomon kövesse én kit like-olok, kinek mit comment-elek, stb. Tehát ha kérdezne rólam 1-2 dolgot kedvesen, akkor biztos benn hagynám. Ilyen egyszerű.

2013. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor most minden egyes ismerősömre írjak rá? miért olzan nagy baj, ha ott vagyok a 500 közt....+1 ekkora baj?...mondjuk igazatok van....nm szabadna minden ismeretlen embert az ismerősök közt tartani...am köszi :D
2013. dec. 29. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!