Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha Nikiének hív akkor mi van?

Ha Nikiének hív akkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki tanév eleje óta bejön, és egy ideje Nikikének hív. De mindig. Eleinte idegesített, de már megszoktam. Van, amikor suttogva ismételgeti a nevem, direkt úgy, hogy csak én halljam. (Vagy lehet h más is hallja, úgy tesz, mintha nem venné észre, nem tudom.:D) Szóval a lényeg: miért csinálja ezt? Bejövök neki?

2014. jan. 4. 14:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nikikének
2014. jan. 4. 14:23
 2/4 anonim válasza:
89%
szerintem tetszel neki meny el vele találkozni vagy beszélj vele!:)Csak okosan
2014. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Szerintem azért csinálja, mert haverkodni akar veled. Nálunk az osztályba a fiúk szeretik szivatni a lányokat, nem durván, inkább úgy, hogy mindkét fél röhögjön, szóval szerintem direkt azért csinálja, hogy idegesítsen.
2014. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelenti azt, hogy bejössz neki. Nekem is volt pár olyan fiú osztálytársam, akik többféle becenevet is kitaláltak nekem, de csak szimplán haverok, vagy barátok voltunk.
2014. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!