Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan, akit bántalmaznak...

Van olyan, akit bántalmaznak a suliban?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan? Mit tesztek ellene? Tanárok? Szülők?

2014. jan. 18. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam fizikálisan, verbálisan konkrétan hallgattam róla úgyhogy segítséget nem kaptam. Segíthetek valamiben?:)
2014. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

még általánosban,alsó tagozatban volt,hogy én voltam majdnem áldozat egy rövid időre,rám szállt 2 roma gyerek,mert nem engedtem a terroruknak.

édesapám mondta,hogy hívjam ki az egyiket bunyózni suli után délután.

így is lett,ott voltak a megbeszélt időpontban,faterom odaugrott,elkapta és úgy megverte a főkolompost,hogy behugyozott.

persze ők is készültek a legrosszabbra,ott volt egy faterommal kb 1 idős nagybátty,ő is be lett fenyítve és végül meghívta a fatert egy sörre csak,hogy ne bántsa,mert felismerte,hogy vele nem lehet tréfálni.

2014. jan. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban sokan bántottak, egyszer meguntam, és elkezdtem egyesével megverni őket. Volt, hogy mikor rámszállt 2-3, elhátrálltam, hogy hó, nem akarok balhét, aztán másnap egyesével megvertem 2-t közülük. 1 hónap után ember nem volt aki baszogatott volna.
2014. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Üdv!


Olvassátok el ezt végig! Fiatalok és tanárok is nyilatkoznak, ill. tapasztalatukat osztják meg:


[link]

2014. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4-es összességében jó oldal de van benne néhány becsapás ami miatt engem is szivattak pl hogy a dühöt elűzi egy kedves szó eleinte én pont ezt próbáltam de csak olaj volt a tűzre mert nem dühösek voltak csak szórakoztak velem a másik meg hogy ne vágjak vissza hónapokon keresztül ütögettek de amikor végre visszaütöttem abba hagyták mondjuk nem 1ből
2014. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nézzétek meg AZ OSZTÁLY című filmet/youtube/, pont erről a témáról szól, előző nap láttam, megtörtént esetet dolgoz fel, szomorú a vége :( de sajnos ez a nagy büdös helyzet.


http://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y

2014. jan. 18. 19:26
 7/10 anonim válasza:

Az oszt. társaimtól egy cigány több hónapja vett el pénzt többször ezer forintokat vettel el iPon-t és azon telefonálgatott a haverjaival volt 2 oszt társam akit megvert lányt,(volt barátnőjét!!!)és egy fiút 2 hónap után szóltak az igazgatónak a cigány mamája bejött és kérte h ne csapják ki. Végül egy oszt. társam feljelentette. Másnap jöttek a rendőrök kérdezték kivel történt, kik látták meg hasonlók a cigányt 2 napra bevitték(igen a börtönbe 14 éves már büntethető). Most ott tart a dolog h az oszt társaim(érintettek) mennek be(szülővel) jegyzőkönyvet vesznek fel tőlük.Most a c. magántanuló lett a suli így oldotta meg, meg a rendőrséget meg még meglátjuk.

(Ez Általános iskola 7. osztályában történtek)(a c. 8.-as)

2014. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nahát, c. az illető, ki gondolta volna? Persze ők azok akik integrálódni akarnak. Jó, hogy tettetek valamit, az ilyenből már nem is lesz rendes ember.
2014. jan. 21. 10:37
 9/10 anonim válasza:
Hát nem. A # 6/8 . voltam.
2014. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt mire írtad legutóbbi?
2014. jan. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!