Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki lenne olyan kedves...

Valaki lenne olyan kedves hogy segítene leíró fogalmazáshoz ötleteket adni Toldi Lőrnic házáról kellene?

Figyelt kérdés
Töröm az agyam rajta de nem tudok nagy jó fogalmazást ìrni mondta anya is hogy sokat kéne olvasni meg is fogom próbálni csak legyszi irjatok valami otletet azt mondta a tanár hogy a 6. Ének segít vagy meríthetek ötletet
2014. jan. 22. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mi a probléma?

A verset elolvastad, akkor miért nem tudod leírni a házat?

2014. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert abba egy mukkanyásnyi leìró nincs benne azt nem mondtam hogy ertelmet nem lattam hogy miert mondta azt hogy a hatodik ének de nem hallottam félre anyum is elolvasta van benne minimális de azt leìrtam pl vakìtott a ház a fehér faltól.
2014. jan. 22. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Elolvasod, ha kell többször is.

2. Magad elé képzeled az olvasottakat.

3. Megfogalmazod a saját szavaiddal, amit elképzeltél.

És remélem, a fogalmazást igényesebben fogod megírni, mint ahogy a kérdést feltetted. Tagolni kellene a mondatokat írásjelekkel, különben összemosódik az egész szöveg, és baromi nehéz értelmezni, amit írsz.

2014. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eelnézést tableten vagyok nem olyan mintha gép előtt ülnél de nem vagyok béna helyesìrásból sem mert a tollbamondásom a félévi az 5* nem vagyok rossz tanuló.
2014. jan. 22. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen... az a helyzet, hogy neten keresztül nem lehet megtanítani valakit fogalmazni. Erre van a tanár nénid.

Megírod, amit tudsz, és majd ő annak ismeretében segít megtanulni javítani rajta.

2014. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megìrtam anya segített valamit összehoztunk! De azert koszi a valaszokat
2014. jan. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!