Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék ki iktatni egy...

Hogyan tudnék ki iktatni egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam aki azt hiszi ő a legmenőbb. Leírhatatlanul köcsög és főleg velem! Szerintetek mit tegyek vele? Ha visszaszólok sosincs olyan jó frappáns visszaszólásom amitől ő süllyedne el, tudtok mondani jókat? Sokszor mondja ,hogy ÉN vagyok a bunkó pedig tisztán állíthatom ,hogy nem. Próbálok közömbös lenni vele és nem beszélni egyáltalán vele ,de ő megtalál. Néha eléggé kiborulok de tartom magam ,mert nem szeretném azt a látszatot mutatni ,hogy én köcsög vagyok. De belőle elegem van! Ki kell iktatnom ,mert nem bírom elviselni már ,hogy ilyen borzalmas(nem féltékenységként írom ,mert sose lépnék a helyébe , én csak leütném). Van valakinek valami ötlete?(fegyverengedélyem nincs xd)Amúgy én is lány vagyok.

#osztálytárs #bunkóság #HÉTFŐN VÉGE VAN ENNEK A CSAJNAK
2014. febr. 7. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
baseball ütő
2014. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább kicsit komolyabb válaszokat kérnék ,mert valahogy tényleg elszeretném érni ,hogy végre befogja!
2014. febr. 7. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
golf ütő, fogakat 100%-osan kiviszi!
2014. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Tépd meg.Csak a kezed kell.
2014. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
75%
Ha te hanyagolod és mégis tapad rád, bu...zzad le , jó fennhangon....Legyél vele ordenáré(közönséges), trágár és igazságtalan és nagyképű. Ezt úgy lehet megvalósítani ha saját magad jól beleéled, belelovalod magadat, átérzed az igazad és a vérig-sértettséged.Érdemes egyszer alaposan kikelned magadból , hangoskodni és ahogy az előttem szólók tanácsolták , dühből nekiesni.Szétkapni mint a foxi a lábtörlőt.
2014. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!