Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek (többi lent)?

Mit tegyek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok 15 éves és az a helyzet ,hogy van egy nálam 2évvel idősebb fiú aki állandóan provokál engem és az egyik barátomat. Azt szokta csinálni ,hogy belénk jön a folyósan pedig szabad a másik fele és le sem veszi rólunk a szemét. Ez már nagyon idegesítő,azt sem tudom hogy ki ő és ilyeneket csinál. Amikor nekünk jön akkor is elég erősen csinálja. Nem vagyok egy gyenge gyerek nem is félek tőle meg semmi csak nem tudom hogy hogy rendezzem el. Nem vagyok az a beszólogatós fajta.

2014. febr. 16. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolo 9. -es vagy. Ilyenkor szoktak a felsőbb évesek "szívatni". Szerintem a srác is csak azért csinálja, mert idősebb nálatok és így azt gondolja, hogy ő magasabb helyen helyezkedik el a ranglétrán. Hagyd rá, ne provokáld, majd idővel szerintem abbahagyja, ha más nem, a következő tanévben, mikor az új 9.-seket fogja provokálni...
2014. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!