Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért lehet hogy néhány...

Miért lehet hogy néhány iskolatársam, akikkel facebookon ismerkedni próbáltam, élőben tök undok velem, és nem is köszönnek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem viselkednek barátságosan, hanem kb. úgy mintha tiszta idegen lennék. Ha meg odamegyek hozzájuk, akkor elég feszültnek tűnnek.

Ennek mi lehet az oka? Nem akarnak engem beszélgetőtársnak?

És ha ez fontos, azonos neműek, de nem vagyok meleg, csak haverkodni próbálok.


2014. febr. 26. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

fészbukon a személyes beszélgetésekbe nem lát bele senki, ott mindenki nyíltabb, de ha élőben beszéltek, akkor esetleg valakinek ciki lehet, hogy leáll veled beszélgetni... másrészt a chaten nincs személyes kontaktus, nem látjátok egymás reakcióit, van idő átgondolni a választ, élőben viszont nem és lehet ezért feszültebb egy beszélgetés...

az is lehet, hogy nem akarnak veled haverkodni, csak nem akartak lerázni fészbukon, élőben meg látod a gesztusaikat, amik arra utalnak, hogy inkább hanyagold őket, vagy túl rámenősnek tartanak, erőltetettnek érzik az ismerkedést... számos oka lehet

2014. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem facebookon beszéld meg vele először, majd ha élőben nem viselkedik rendesen, akkor próbálj meg beszélni vele élőben. :D Remélem segítettem.
2014. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!