Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Romantikus akartam lenni erre...

Romantikus akartam lenni erre mindenki belémkötött. Miért ilyenek manapság a tinik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki bejön nekem.Sokat beszélgetünk és jó viszonyban vagyunk.Tegnap rávettem magam hogy odamegyek és beszélek vele, hogy térhetnénk e komolyabb szintre mint barátság.Ezt úgy terveztem hogy egy szál virággal és egy doboz bombonnal (kicsit közhelyes de más ötletem nem volt)odamegyek hozzá, és egy saját verset(tehát én írtam)felolvasok neki, majd átnyújtom az ajándékot és megkérdezem.

A parkban megtörtént a dolog, és igent mondott.De mit ad isten?Paraszt osztálytársaim pont arra jártak.Egyből kiszúrtak virággal a kezembe, meg bombonnal.Persze rögtön el is kezdték a mondandójukat (pl.Jáá te kis puhap*cs, meg Mivan találtál magadnak egy barátnőt.Hát olyan ronda mint te stb. beszólások).Ráadásul ha még nem lett volna elég néhány tini is arra jött akiket nem ismertem és hallottam ahogy halkan teszik a megjegyzéseket hogy "Nézdmáár de béna próbálkozás" stb.Ma osztálytársaim ugyanezt az egész osztálynak elmondták már ott is ezzel basztatnak.

Olyan nagy baj lenne, hogy ha járni akarok valakivel, akkor nem kötekedek, meg bunkón videlkedek vele, meg lekezelek másokat, hanem valami kisebb romantikus dolgot csinálok?



2014. márc. 5. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szinglik? Mert akár bejön nekik a csaj, akár nem, irigyelik ezt a bátorságot, és romantikát, amit tettél, mert ők ilyet nem mernek, ezért szinglik, sajnos sok az ilyen fiú, hát az ilyen nem kell a normális lányoknak, csak a r*bancoknak...
2014. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mai korosztály nem így csajozik. Kezd el neki mondogatni hogy így megdugnád-úgy megdugnád. Az szokott bejönni.
2014. márc. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát az egyiknek van barátnője.Szerintem is csak irigyek.De miért így nyílvánitják ki?Ha valami bajuk van mondják a szemembe és megbeszéljük, de nem az a megoldás hogy több ember előtt leégetjük a másikat.
2014. márc. 5. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

egy bizonyos korig szerintem is ari, ha valaki saját verssel ismizik, meg virággal, de olyan 14 éves kortól inkább más a menő.

akárhogy is akar valaki ismerkedni, a lényeg, hogy a csajnak is bejöjjön az az ismerkedési forma. Valamelyik csaj nagyon örülne ilyennek, de valaki meg kiröhögné a srácot, ha elkezdene verset mondani, vagy cikinek érezné...

2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jó de most nem mondhatják azt hogy irigy vagyok rád,ezért átmegy a kötekedős,lekezelő stílusba 16/f...
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen nyomorékokat nagyon pofán kéne verni. Neked pedig gratulálok, igazi férfi vagy! :D Sok boldogságot!
2014. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor mi maradiak vagyunk mert már 16 vagyunk és még ez volt a benő :D
2014. márc. 5. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!