Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más ikrek is szoktak így...

Más ikrek is szoktak így lenni ezzel?

Figyelt kérdés

Ikertesómmal általában élvezzük, hogy ikrek vagyunk, mások azt mondják, hogy egyformák vagyunk, pedig szerintünk max csak hasonlítunk. De néha ezt kihasználjk, mert tök izgi, hogy nem tudják melyikünk melyik. Mondjuk nem szoktunk felelni a másik helyett vagy ilyesmi. Egyforma ruhát is csak azért veszünk fel néha, mert épp mindkettőnknek azt van kedve felvenni.

De máskor viszont szinte idegesít mindkettőnket, hogy ikrek vagyunk. Amikor összehasonlítanak, vagy pl vannak olyan ismerőseink pl egy két tanár, vagy osztálytárs akik szinte soha nem is neveznek a nevünkön, hanem csak az ikreknek, és ez néha nagyon idegesítő.

Máskor viszont nem zavar egyáltalán. Miért van ez? Mármint, hogy néha zavar , néha (általában) pedig nem.


2014. márc. 8. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia :) Nekem is van ikertesóm és minket is nagyon idegesít ha csak ikreknek hívnak. Pedig mi sem vagyunk annnyira egyformák, hogy ne lehetne megkülönböztetni, és eléggé rossz, hogy az emberek évek után sem tudnak megkülönböztetni pedig csak egy kis odafigyelés kéne, hogy észrevegyék ami nekünk nagyon szembetűnő, hogy nem vagyunk egyformák dehát ez van..A másik pedig az, hogy sokan egy emberként kezelnek na ez az amit igazán utálok!
2014. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia :), nekem is van ikertesóm, és mi is nagyon utáljuk, hogy nem tudnak megkülönböztetni, meg az az állandó ikrezés, az olyan lekezelő, mert nekünk is van nevünk, de mégse képesek azon szólítani. Meg a másik hogy ha megyünk valahova, akkor állandóan megbámulnak, a hátunk mögött sugdolóznak. A harmadik nagyon idegesítő és olyankor legszívesebben leütném az illetőt, mikor megkérdezi, hogy nem-e lennénk benne egy közös szexbe, na ezt nagyon utálom, minden pasinak ez jut legelőször az eszébe, amikor meglát minket, ilyenkor azt kívánom, bárcsak egyke lennék. :/ De viszont meg néha nagyon is jó ikernek lenni, mert mi szoktuk szívatni a tanárokat is XD,pl én a tesóm helyett tesiből ledobtam a medicin labdát, de volt már olyan is, hogy egymás dogáját írtuk meg, mert a másiké könnyebbnek bizonyult. XD Na meg neki mindent elmondhatok, még azt is amit a legjobb barátnőmnek se mondok el, mert jobban megérti :)
2014. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!