Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek milyen ének tanárotok...

Nektek milyen ének tanárotok volt/van?

Figyelt kérdés
Nekünk sikerült kifognunk a város legszigorúbb ének tanárát. Néha vicces lehet rajta röhögni. Minden órán vagy feleltet vagy dogát írat. Kíváncsi lennék nektek milyen tanárotok van/volt?

2014. márc. 30. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi értelme van kérdésnek? Most komolyan kérdezem.


Egyébként a miénk egy köcsög volt. Idegbajos szipirtyó.

2014. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém egy naiv, cuki, tündérke volt. :D
2014. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy dögös bögyös vörös. Bele voltam esve rendesen :D
2014. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Általánosban egy idegbeteg tanított, és ráadásul szigorú is volt, középiskolában pedig tök laza tanárunk volt.
2014. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most szerencsére nincs. Amúgy egyszer egy idegbeteg volt máskor pedig egy idióta.
2014. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Általánosban egy ideg beteg nő volt.

Most középsuliban egy férfi. Mivel péntek utolsó óra az éneken, ezért kb. várjuk a kicsöngetést, hogy a tanár is meg mi is hazamehessünk. :DD (De tényleg, van hogy kussba ülünk a csengőre várva)

2014. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Általánosban 3 énektanárom volt. Az 1. egy nagyon szigorú, gyerekeket megalázó, mindenért ordibáló, idióta pcsa volt. Szóltam volna az igazgatónak, hogy valamit kezdjen vele, a gond csak az volt, hogy ő volt az igazgató.

A 2. tanárom egy kedves, mindig nyugodt, és kedves középkorú nő volt. Az a tipikus "hippi" fajta. Kivitt minket a parkba énekelni, akárki akármit csinált, ő megbocsátott, és nem büntetett, annyit mondott, hogy a rosszalkodás ellenére mindenki értékes és jó gyerek, mindenkiben van szépség. Ennek ellenére volt tekintélye. Nem nagyon rosszalkodtak az óráin.

A 3. tanárom teljesen átlagos volt. Kicsit ellazáskodta az óráit, de már 8.osok voltunk, nem is nagyon tudott volna mit kezdeni velünk. Akinek volt adottsága az énekléshez, "énekben" felelt, a többiek kottáztak, zenetörténelemből írtak.


Most, középiskolában viszonylag jó tanárt kaptunk, de tud nagyon genyó lenni. Főleg zenetörténelem és kottázás van, 4 hetente 1x van éneklés, akkor 1 valaki hozhat be hangszert, ha tud is játszani. Én 2x vittem be eddig gitárt, elszórakozgattunk vele órán, de a végén mindig megpróbált összetörni azzal, hogy azt mondogatta én nem tudok játszani, mert az ő kedvenceit nem tudom eljátszani.

Nos, nem tudom mennyire lenne zeneileg esztétikus magyar népdalokat játszani elektromos gitáron, még ha torzítás nélkül is. Ő tudja...

2014. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk borzalams. Egész órán szidja a ma i fiatalságot (megjegyzem nem tűnik többnél 30-nak vagy csak igen jól tartja magát..) Mindig hallgatjuk, hogy régen mi volt, akkor még érdekes is, amit mond, de aztán elkezdi a bezzeg most, bezzeg manapság, és mindenki átkapcsol alvó üzemmódba. Szidja az osztályt, amiért sokaknak nincs hangja (amikor örülnie kéne, ha hajlandóak vagyunk megtanulni a szöveget) És rengetegyszer olyan csúnyán mosolyog, és úgy írja be az egyest stb. Mindenkit kigúnyol, amiért nem mer jelentkezni, vagy halkan mond valamit. (Persze nem kéne halkan beszélni, de legalább értelmesen mondja, hogy ebből semmit nem hallok, ne tegye nevetség tárgyává a tanulót.)
2014. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az énektanár a legrosszabb arc az egész suliban. Régebben dogákat íratott dupla papírra, hogy hazavihessünk egy példányt a szüleinknek is megmutatni. Mert anyámékat pont az énekdogám érdekli majd biztosan. Most pár héttel érettségik előtt már nem írat, de elvárja, hogy síri csend legyen az óráin(még a komolyabb órákon is mindig dumálunk, úgyhogy nem tudom ezt hogy gondolta). Eleve ordibálva beszél, ez az alaphangneme. Ha késünk 5 percet beír egész órára.

Pedig nem szokásom tanárokra panaszkodni, tényleg ő az egyetlen akit nem kedvelek.

2014. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hülye.

Engem utál egyedül pedig nincs oka rá

2014. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!