Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a konzulensemnek? Középkorú férfiról van szó.

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sokat segített a szakdolgozatomban, és már korábban is mindig, amikor valamivel felkerestem, szeretném valamivel éreztetni vele, hogy hálás vagyok ezért. De nincs ötletem, minek örülne, rákérdezni meg nem akarok. Az az igazság, hogy egy kicsit tetszik is nekem, és lehet észre is vette, mert mindig elpirulok, amikor beszélünk.

2014. ápr. 5. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha feltétlenül valami ajándékot akarnék adni, tanárnak én valami személytelenebb dolgot vennék. Nőnek bonbon, férfinak ital.

Én egyetemista koromban gimnazista magántanítványoktól néha kaptam egy üveg Martinit, vagy Szamorodnit. Kedves gesztus volt tőlük. Biztosan meg voltak elégedve a munkámmal (különben nem adtak volna semmit), de nem azért csináltam.

Mindenesetre ajándékot nem illik visszautasítani alapon is, szépen megköszöntem, hazavittem és elfogyasztottam. :)

Ha nem antialkoholista a pasas, akkor szerintem örülni fog egy üveg italnak.

2014. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!