Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálykirándulásunk egy...

Bratilla kérdése:

Az osztálykirándulásunk egy kalandparkban lesz, de nekem tériszonyom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanár egy kalandparkba szervez osztálykirándulást, ahol a lényeg, hogy a magasban kell kötélpályákon meg hasonlókon végigmenni, de én iszonyúan félek a magasságtól. Az ilyeneken meg végképp ügyetlen vagyok, már gondoltam rá, hogy kihagyom az egészet. Mindenki várja, nem akarok egydüliként lent állni, míg ők visszajönnek. Mit tegyek, hogy ne féljek majd annyira?


2014. ápr. 7. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem is volt ezzel problémám! Nekem egyik osztálytársam segített anno, és mögöttem jőve nem hagyta, hogy bajom legyen! Kérd meg az egyik osztálytársadat, hogy segítsen! :) Ne hagyd ki egy kis tériszony miatt! Utána, hidd el, büszke leszel magadra, hogy sikerült végig menned egy ilyenen! ^^


13/L

2014. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hidd el, olyan adrenalin löketet kapsz, ha felmész, hogy nem fogsz azzal foglalkozni, hogy tériszonyod van.


Nekem is van tériszonyom, mégis azt mondtam magamban, hogy egyszer szeretnék egy ilyet kipróbálni, pedig én sem vagyok az a hú de ügyes.


Klassz volt, újra kipróbálnám. Ja, a tériszonyom ettől függetlenül nem múlt el.

2014. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!