Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "Lelki problémám" akadt!...

"Lelki problémám" akadt! Tudom, mindenkinek van, de ez engem ez nagyon nyomaszt. Most mit csináljak? Több lent.14/F

Figyelt kérdés
Roma, normális, családban élek. Nem vagyunk szegények, de gazdagok se. Jelenleg a nagyszüleimnél, mert ragaszkodok hozzájuk, már 8 éve, és azóta itt vagyok. A szüleim ezt engedik is, mert úgy gondolják, hogy legalább vigyázok a nagyszüleimre. (Azért otthon is szoktam aludni) Na szóval, a héten meghívtam az egyik osztálytársamat, annak testvérét, és az édesanyját, hogy egy közös ebéd velük. Ezen nem vesznek részt a nagyszüleim. Na, és nem vannak oda, az ötletért. Ismerik a fiút. Rendes, társas lény. Nagyon bírom. Rossz körülmények között él, megsajnáltam. Ezért hívtam el őket. A nagyszüleim, ezzel fenyítenek, ha valami rosszat csinálok. A tanulmányi eredményeim is kitűnőek. Én csak jót akarok! Mit csináljak? Jó még ez az ebédes ötlet? Csak, már ciki lenne visszamondani, mert már elhívtam őket és örültek. Mert még soha nem adatott meg nekik, hogy egy 3 fogásos ebéden vegyenek részt.

2014. ápr. 16. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Ha valamit helyesnek tartasz, ahhoz ragaszkodj akkor is, ha mások nem helyeslik.

Másrészt a te barátod, miért kellene a nagyszüleidnek ezen részt venni? Maximum udvariasságból, és most nem akarnak udvariaskodni.

2014. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a nagyszüleidé a ház, és azt csinálnak, amit ők akarnak. Te hiába hívod meg a haverod vagy akit akarsz, nincs beleszólásod abba, mi a nagyszüleid döntése.
2014. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez nagyon kedves tőled!Ha a nagyszüleid ezért megvetően néznek rád hát csak gondolj arra hogy evvel az ebéddel jót tettél valakinek.:)
2014. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eldöntöttem, mindenféleképpen megtartom szombat délben az ebédet! Köszönöm szavaitokat! :)
2014. ápr. 16. 18:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul tettem fel a kérdést, még nem volt meg, szombaton lesz! :)
2014. ápr. 16. 18:19
 6/7 eric_one válasza:
Hogy sikerült az ebéd? :)
2014. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na végre ! Persze , hogy jó ötlet ! Az miért baj ha roma vagy ? Miért kell oda írni ? Szerintem aki nem lop , tisztességesen él az normális ember ! ( Egy meccsre járó FRADISTA )!!!
2014. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!