Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én 6. os vagyok és van 2 8....

Bogi.net. kérdése:

Én 6. os vagyok és van 2 8. os lány a suliban akik nagyon bunkók velem. Kiröhögnek meg amikor rájuknézek elkezdik cikizni a hajam vagy a nadrágom vagy valamimet. Tesiórán az öltözőbe nem szeretek sőt utálok velük egy légtérbe lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 28. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd őket levegőnek ha csak dumálnak, ne szólj hozzájuk, ne mutass érzelmi reakciókat, nem jó belemenni az adok-kapokba. Nyilván ettől megsértődnek, de meg is érdemlik.
2014. ápr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanzez velem is.:S
2014. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnáld őket ha olyan unalmas az életük és olyan szánalmasak hogy azzal menőznek hogy másokat lenéznek akkor csak sajnálni lehet őket (valószínű valaki velük ugyan így viselkedett és azt utánozzák hogy tiszteletet kapjanak). Amúgy meg ne mutasd hogy zavar ha kiröhögnek mert annál inkább fogják csinálni.
2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
álj a talpadra !
2014. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nyolcadikos vagyok és két hatodikos csaj csinálja ez velem... Pont olyanok, akiknek jobb lenne, ha magukba néznének. Az egyik lány például meztelen fotókat küldött valakinek és ez kikerült netre. És még ráér engem ócsárolni...

Nem kell velük foglalkozni, ha odafigyelsz rájuk, még rátesznek egy lapáttal, hogy dühösebbnek lássanak. Én soha nem figyelek rájuk. Tudd, hogy te többet érsz, mint ők, és erre legyél büszke, nézd le őket magasról! De ne szólj, csak sugalld ezt a viselkedéseddel! Egy idő után majd veszik az adást és talán majd elgondolkoznak, vagy legfeljebb beleunnak.

2014. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gerjessz köztük haragot 3:)
2014. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!