Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki konkrétan nagy ívben elkerül engem. Nem tudja-e, hogy nekem ez feltünik, mindenesetre csinálja. Több példát is feltudnék hozni... Többször volt olyan, hogy meglátott és irányt váltott, stb. Én vagyok oda érte, nem bámulom folyton, nem nyomulok, szóval nem értem miért csinálja. Mások is vannak az osztályban, akik nem bírnak, mégsem kerülnek látványosan. És 17-18 évesek vagyunk, viselkedhetne komolyabban! Az is megfordult a felyemben, hogy tetszem neki és ezért csinálja (ezt elvileg nem szabadna, mert vallásos suli).

Szerintetek? Fiúk, ti nilyen okból csinálnátok ezt?

Köszönöm a válaszokat! 18/l



2014. máj. 11. 08:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*nem tudom, hogy tudja-e
2014. máj. 11. 08:43
 2/7 A kérdező kommentje:

*én nem vagyok oda érte

*milyen okból

Bocsi! :)

2014. máj. 11. 08:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne tetszhetnél neki attól hogy még vallásos suliba jártok?
2014. máj. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tetszhetek neki, de ezt nem mutathatja ki. Arra gondoltam, hogy amiatt, hogy annyira vigyáz, hogy ez ne derüljön ki, ez "átfordult", abba, hogy kerül. De ez csak egy elmélet, nem tudom, miért csinálja.
2014. máj. 11. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy rosszul esik és tudni szeretnéd az okát.

Nekem is van ilyen, már felnőttek vagyunk, és nincs értelmes magyarázata rá, ki van bukva rám, állítólag tettem ellene dolgokat, de nem képes elmondani, mit, és még azt is megtiltja, hogy elmenjek olyan rendezvényre, ahova ő. Passz....

2014. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de a fel tudnék hozni három szó, mert az igekötő elválik az igétől, közte van a tudnék. És nem az tartozik egybe, hogy feltudnék, mert annak önmagában nincs értelme, hanem az, hogy felhozni. Ugye tanultátok általánosban?
2014. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Szenter!

Utólagos engedelmeddel a "válaszodat" bejelentettem a moderátoroknál és lepontoztalak.

Üdv: Zsani

2014. máj. 12. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!