Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak búcsú ajándéknak a...

Mit adjak búcsú ajándéknak a korepetáló tanáromnak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem hozzá járni és nagyon megszerettem. Utoljára megyek hozzá jövőhéten és szeretnék adni valami búcsú ajándékot. Amiről eszébe juthatok, vagy hogy a szívébe zár mint én őt. Nem tudtam kideríteni mit szeret. Szóval mit vegyek egy (férfi)tanárnak? És ha talán többet már nem is találkozok vele, akkor mit illik mondani?

2014. máj. 18. 21:29
 1/1 Bsora válasza:
Szia! Sajnos nem írtad, hogy miből korepetált, pedig az sokat segíthetne. De én hűtőmágnest adnék egy szép idézettel, mondjuk ami a tanításról szól (ha találsz ilyet)Esetleg egy bögrét..ezekre ha ránéz majd mindig eszébe jutsz, illetve munkája fontossága szépsége is. A búcsú röviden a legjobb, hiszen Ő biztos sokszor búcsúzkodik, talán rutinos már..Az ajándékot használja egészséggel, meg kell köszöni a munkáját, reméled látod még és minden jót kívánsz. Szerintem ez a legtutibb elköszönés, mert minden benne van.
2014. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!